Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrnost očních víček ve 30 letech

Anonymní
Pawlus
Praha · Vytvořeno: 8. 1. 2020 · Poslední odpověď 24. 7. 2021

Dobrý den. Je mi 30 let a uz delsi dobu mám problém na fotografiich je to dost videt s nesoumernosti ocnich vicek. Nevím cim to může být. Mohly by jste mi poradit? Dekuji

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    kleofatra
    24. 7. 2021

    jste krásná jak princezna...navíc máte tvář ve tvaru srdce...nejkrásnější ženy mají tvář ve tvaru srdce..... pravé víčko vás asi trápí,je lehce spadlejší u vnějšího koutku...to je běžná přírodní asymetrie tváře... určitě by se dalo vylepšit plastickou korekcí...ale zbytečně...kdyby jste o tom přece jen někdy uvažovala...zkuste si předtím pořídit tzv: eyelid stripsy...které si nalepíte do záhybu víčka...víčko se zvedne...a můžete si zkontrolovat ,zda je tato změna natolik důležitá,že by stála za operaci :)

  • Anonymní
    Macka
    21. 1. 2020

    Veď práve, úplne normálna, nič jej nechýba, pekná... mladosť, to je najkrajšia ozdoba :)

  • Anonymní
    Pawlus
    11. 1. 2020

    ? myslite? Tak normální mi přijde

  • Anonymní
    Macka
    10. 1. 2020

    Co by som ja dala za taku peknu mladu tvaricku! :)

  • Anonymní
    Pawlus
    10. 1. 2020

    Dobrá tudis myslite že je to jen vsugerativni. A mnohokrát děkuji, zvedlo mi to sebevědomí.

  • MUDr. Simona Ježková

    · 9. 1. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, jste krásná mladá žena, která je lehce nesouměrná v obličeji... tak krásně, jak jen to jen příroda umí...všichni jsme podle střední osy nesouměrní ...i srdce nemáme uprostřed, ale na správném místě....-) SJ

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.