Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po operaci očních víček

Anonymní
IVETA194814
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 13. 3. 2013 · Poslední odpověď 14. 3. 2013

Jsem 14 dní po operaci dolních víček. Trápí mě že každé oko vypadá trošku jinak. Levé oko má jen jizvu jako tenkou hlubší rýhu víčko je malé a nevypouklé, ale pravé dolní víčku je jakoby nateklé. Nevím zda se jedná o otok nebo o trvalý stav a i lékař mi řekl, že to není schopen posoudit. Jizva zde už teď takřka není vidět, ale víčko vypadá jako pytlík . Je možné, že se jedná jen o otok a jak dlouho může případně trvat zklidnění. Pokud by byla nutná oprava, za jak dlouho je možná ? Děkuji za odpověď. Iveta

3 komentáře

Reklama
  • Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

    · 14. 3. 2013

    Dobrý den,
    14 dnů po operaci je brzo na hodnocení stavu. Ještě stále je možný otok, a to i asymetrický. Doporučuji Vám nyní zaměřit se na otok pravého víčka, ledovánání jedné strany, lze užívat kortikoidní mast na toto víčko a intenzivní tlakové masáže. Pokud bude nutná reoperace, určitě bych ji nedoporučoval dříve, než půl roku od první operace, spíše i později.
    Přeji vše nejlepší
    M.Molitor

  • Anonymní
    jirina87930
    13. 3. 2013

    Doporučuji Mudr. Hýža, Brno.....mám krásná víčka a oči se rozzářily. Posílám foto před a po. Jiřina ... *************

  • Anonymní
    zdenca189371
    13. 3. 2013

    Pěkný den,
    Iveto můžete mi prosím podkytnou radu. Chystám se již 3 roky k operaci dolních víček, ale zatím si nejsem jistá výběrem zažízení, přestože jsem již zaplatila konzultace. Byla jste v Ústí na operaci. Asi by bylo vhodnější provést konzultaci na email. Napište mi prosím *******************
    Přeji vám ať jste co nejdříve spokojena. ZM

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.