Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Alternativy plastiky očí - změna tvaru očí

Anonymní
DennisWolf
Brno · Vytvořeno: 24. 7. 2017 · Poslední odpověď 16. 8. 2017

Dobry den,

chtel jsem se zeptat jak se daji jinak chirurgicky upravit oči kromě klasicke plastiky očních víček,kde se jen odebere kus kůže? jestli lze mimo to provést i zákroky které změní tvar očí nebo jestli se s očními víčky dají provést i jiné zákroky než klasická blefaroplastika? NApř pokud mám geneticky malé a kulaté oči a chtěl bych to změnit?

Děkuji za odpověď

41 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    DennisWolf
    16. 8. 2017
    Nejlepší komentář

    fotka je cca 7 let stara a sem tam bez uprav, nyni sem po odstraneni prebytecne kuzi na hornich vickach coz provadla Arte Clinic. NA spodnich sem ted po zakroku na Plexr pristroji, ale ten efekt je minimalni. To by chtelo mit ten pristroj doma a poradne si s tim sam pohrat :)

  • Anonymní
    DennisWolf
    16. 8. 2017

    ale jeste je dermatologie a nastesti permanentni linky ktere podle me udelaji hodne. Jsou realne i permanenti řasy nebo stiny? Cetl sem jen neco o prodluzovani ras, ale to se musi prej brzo doplnovat/obnovovat jednou za par dni. Ja nejsem zvedavy kazdy den se malovat, prijatalne je pro me neco co vydrzi min. jeden rok.

  • Anonymní
    DennisWolf
    16. 8. 2017

    a vis o nejake klinice mimo Cr v tady v Evrope, ktera je toho schopna?

  • Anonymní
    DennisWolf
    16. 8. 2017

    Nanuk: Ty jediny/jedina vis snad o cem pises :) Mam na to vse stejny pohled jako ty :) a myslim ze nejsem sam...tedy snad krome plastickych chirurgu tady u nas

    prikladem toho kde je jinde ve svete oblast (plasticke chirurgie' je treba Michael Jackson, i kdyz on je extremni pripad. Ale jasne udelali z ceronach belocha, i kdyz ten nos uz byl hodne nepekne vyumelkovany,jakoby splacany z hliny XD

  • Anonymní
    nanuk
    16. 8. 2017

    to už jsem jednou zminovala..v čr se výkony které jsou ryze "krásotvorné" ,až bych řekla transformační neprovádějí a ani provádět podle mě nebudou......když de facto přijde ošklivé káčátko a chce,aby z ní byla krásná labut....a oni z ní tu krásnou ženskou fakt dokážou stvořit.,pokud znáš tento pořad tak uvidíš že je to vážně možné a to nad čím si tady tukají na čelo ,je tam uplně normální...je tam uplně normální,že relativně od přírody nevzhledný člověk chce být hezčí..ne li přímo krásný.... a chce zažít ten pocit být hezký....to se v Čr nenosí a bere se to jako uchylka) ********************** díky tomu ,že přesně odhadnou, co je potřeba na jejím vzhledu změnit ,nebo i doslova překopat ,aby byla z pohledu krásy ,hezčí...je to fakt podívaná)) ..ale to už jsme spíš v Americe nebo Korei než v Česku.:.D Tady ti maximálně tak pomůžou uříznout kus víčka,aby celá česká populace vypadala mladší.)))...... já rozumím o co ti jde ,ale to by musel být velký odborník na krásu,který by přesně věděl,co ti ke kráse chybí,nebo co je na tvém obličeji zhlediska krásy vzdálenější ,než u těch ,které považujeme (aspon většina) za krásné...Takového mistra jsem ještě nenašla až ho najdu dám ti vědět))

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    16. 8. 2017

    nikto, hlada operatera

  • Anonymní
    DennisWolf
    15. 8. 2017

    je jeste jedna v Brne ktera provadi Kantoplastiku,mozna vic nevim ale tahle mi konecne odpovedel primo

  • Anonymní
    DennisWolf
    15. 8. 2017

    vis jak je to napicu kdyz si s holkou kterou milujes a nemuzes vele ni stat v zrcadle?

  • Anonymní
    DennisWolf
    15. 8. 2017

    90% procent klinik mi odpovedelo: prominte ale dany zpusob operace neprovadime. A ted trochu reklamy, v tomhle smyslu muzu vyjadirt diky klinice GHC v Praze i kdyz sem ji o pomoc jeste realne nepozadal...reps. nedomluvil se na pevnem terminu,verim ze tam je ten vrchol Plasticke chirurgie obecne, i kdyz napr. pan Valka je mozna expert na nosy a neni z kliniky GHC....ale tahle klinika mi odpovedmi vzdy vysle vstric.....proto ji dekuji i presto ze jsem u ni zadny zakrok neabsolvoval

  • Anonymní
    DennisWolf
    15. 8. 2017

    ja vim jak to myslis, ja uz sam nevim,mam nekolik pohledu na to. Ale ta lebka hraje hodne, to by mi musely zmenit posazeni oka v lebce nebo samotnou lebku, ale ver tomu ze z boku mi chybi to cim disponuje napr. Leonardu dicaprio,takovej ten Asijskej 'look', a to je duvod proc se zameruji na Kantoplastiku a alternativni zpusoby plastiky oci/osnich vicek. Ale jak pises , verim ze hodne delaji samotne ocni vicka a okoli oci ve smyslu kuze/masa a ne kosti. Ale to je o genetice. V tomhle smyslu jsem velice zklaman nad stavem plasticke chirurgie v CR (v evrope nebo svete sem nepatral) V cr ti udelaji jen ubohou Blefaroplastiku at uz chirurgicky nebo laserem nebo nejaky pojebanym pristrojem

  • Anonymní
    nanuk
    15. 8. 2017

    Denisi malé oči nemáš a kulaté také ne ....máš poměrně velké oči ,možná směrem k vnějším koutkům je trochu přebytek kůže ...víčko nakonci mírně padá dolů...pokud ti přebytečnou kůži odstraní budou oči působit více šikmé... tv oka je dán i tvarem očních důlků lebky,kostí ,množstvím tuku pod víčkem atd... zněnit posazení oka může mít pak vliv i na jiné zakřivení rohovky..můžeš huře vidět atd.. neriskuj to tvým očím stačí zvýraznit řasy

  • Anonymní
    Damouse8it
    1. 8. 2017

    Kto to robil tie oci?

  • Anonymní
    Damouse8it
    1. 8. 2017

    Ze? ?

  • Anonymní
    Kelisova
    1. 8. 2017

    Clovece, co blaznite? Vzdyt jste velice hezky kluk s peknyma ocima.

  • Anonymní
    Damouse8it
    31. 7. 2017

    No uz som to odpisala do sukromnych sprav. Mas Co citat ?

  • Anonymní
    DennisWolf
    31. 7. 2017

    ja chci vedet jasneou koncepci toho jak by se o dalo upravit,mozna to chce osobni navstevu

  • Anonymní
    Damouse8it
    31. 7. 2017

    Vyckej casu jak hus klasu
    ?

  • Anonymní
    DennisWolf
    31. 7. 2017

    Adn you are some plsascit surgery ? Try to write in SVK

  • Anonymní
    DennisWolf
    31. 7. 2017

    pis cesky ok

  • Anonymní
    Damouse8it
    31. 7. 2017

    I will. I didn't int have a Slovak keyboard installed on this phone. Zaberie to hodinu napisat spravu V solencine.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.