Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

TOP lékaři na rhinoplastiku

Bellis
Bellis
Praha · Vytvořeno: 1. 3. 2018 · Aktualizováno: 2. 6. 2020

Prosím o tipy na chirurga, který umí krásné nosíky :). Všude na interneru jsou to samá prsa, nosíky nic moc. Uvažuji o zmenšení. Žádný hrbolatý či orlý nos nemám. Děkuji za doporučení ❤️

12 komentářů

Reklama
 • Valien
  Valien
  2. 6. 2020

  Prosím a z Ostravy nevíte? Děkuji

 • natulek44
  natulek44
  2. 4. 2018
  Nejlepší komentář

  Ahoj!
  Já bych neodporučila, abyste se obrátil na pomoc Dr D. V prosinci minulého roku mi operoval nos. Vybrala jsem si toho chirurga, protože se mi líbily jeho \"po\" fotografie. Měla jsem predtým operovaný nos a hledala jsem chirurga, který by mohl řešit můj problém. Mnoho chirurgů, na kterých jsem se obrátila s požadavkou mi poctivě vysvětlili, že si nejsou jisti, jestli mi mohou pomoci. Pro doktora D.  to nebyl problém! V důsledku toho, nezjistil můj problém, mnela sem zobákovitú deformitu (polly beak deformity) (způsobenou nadměrnou resekci mé chrupavky předchozím chirurgem). On odsekl mé chrupavky ještě mnohem víc. Můj nos již nemá podporu vůbec! Když jsem se snažila zastihnout tohoto chlapíka na telefonu, vyhejbál se mi. Tato operace pro mně nebyla tak levná, protože jsem přijela z jiné krajiny. Nenechej sa nachytat na titul \"certifikovaný chirurg\". Doktor D.  je certifikovaný chirurg. Když jsem se důkladně podívala na jeho osvědčení, žádne není z rhinoplastiky.

 • Minko
  Minko
  23. 3. 2018

  Možem hodnotiť len podľa fotiek z rhinoplastiky, od dr Payera som videl fotky len z profilu, z profilu nemožno vidieť aký je nos široký spredu, po zoseknutí hrboľu je nos vždy širší. Nos by mal byť vyfotený z 9 pohľadov, 2 z profilu, 1 spredu, 1 odspodu, 2 pod uhlom, 2 pod iným uhlom, takto to robia skutoční špecialisti v zahraničí.

 • Minko
  Minko
  23. 3. 2018

  U pana Doležala dávaju konzuláciu 1 deň pred operáciou, čo je na tak nesmierne náročnú operáciu ako je revízna rhinoplastika nevyhovujúce, navyše komunikácia ako cez chlpatú deku rozprávate sa len s asistentkou, ktora o operácii nič nevie.

 • lucie293349
  lucie293349
  Doporučený člen
  23. 3. 2018

  A co dr.payer?

 • Minko
  Minko
  21. 3. 2018

  Som skoro padol zo stoličky, to som myslel, že otvorenú metódu ovládajú všetci. S tou rhinoplastikou je to horšie než som si myslel. Tiež hľadám chirurga na revíznu rhinoplastiku a tí "učitelia" spomenutí vyššie sa všetci zľakli.

 • Premier Clinic

  · 20. 3. 2018

  Dobrý den,

  na rhinoplastiky se specializuje MUDr. Otakar Lucák a MUDr. Štefan Krivosudský, FEBOPRAS. Tito plastičtí chirurgové jako jedni z mála v ČR ovládají i otevřenou techniku rhinoplastiky. Pro více informací bychom Vám doporučovali absolvovat nezávaznou konzultaci.

  S pozdravem

  Kateřina Bauerová, DiS.
  *************

 • beautyholic
  beautyholic
  7. 3. 2018

  Mezi jedny z nejlepších rozhodně patří Dušková a Doležal, jejich práce je velmi hezká, a pokud slečna nemá nos vysoký už od kořene, nejde operace vůbec poznat.

 • lucie293349
  lucie293349
  Doporučený člen
  3. 3. 2018

  Jo a pan doktor tomas dolezal z poradu novy zivot diky plastice,kouknete na net

 • lucie293349
  lucie293349
  Doporučený člen
  3. 3. 2018

  Co ja tak vim tak klinika esthe,pan měšťák,hodnekrat jsem ho videla v tv,chodi tam i dost celebrit,klinika ma skvele reference a taky dr.payer,klinika premier clinik,jako jeden z mala dela operaci nosu otevrenou metodou, velice dobre reference,chystam se tez na nos a zvazuji mezi temito dvěma, mozna jeste yes visage,taky byvaji hodne videt v tv,jsou takze si myslim ze lekari budou take na vysoke urovni,kliniku navstevuje hodne celebrit

 • wild6148000

  wild6148000

  2. 3. 2018

  Dobrý den, posílám vám odkaz na fotogalerii fotek před a po https://www.estheticon.cz/pred-po-obrazky/plasticka-operace-nosu-rhinoplastika možná by bylo nejlepší kdybyste také vložila fotku, přemýšlíte už nad nějakými konkrétními jmény?

 • MUDr. Helena Singerová

  · 2. 3. 2018

  Dobrý den,
  V Praze mezi nejlepší plastické chirurgy, kteří operují nosy patří mí "učitelé" prim. MUDr. Dušan Záruba a Doc.MUDr. Jan Měšťák CSc.,
  v Brně pak mezi ně patří Doc. MUDr. Jan Válka
  S pozdravem
  MUDr. Helena Singerová
  Plastický chirurg
  Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny
  Plastická chirurgie
  *****************
  Tel: ***************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.