Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Zkušenosti s labioplastikou

calzedoni
· Vytvořeno: 11. 1. 2015 · Aktualizováno: 21. 12. 2021

Dobrý den, ráda bych podstoupila zákrok - labioplastiku v Praze. Byla bych Vám vděčná za recenze lékařů v této oblasti. U koho jste operaci podstoupili, zda byla např. jen lokální anestezie v pohodě a dalo se to vydržet. Zda výsledek v lokální anestezii byl dobrý. Jelikož jsem četla o tom, že celková anestezie je lepší z důvodu větší přesnosti a lepšího výsledku. Vaše tipy a zkušenosti mi moc pomohou. Předem děkuji :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

9 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • JarkaVitko
  21. 12. 2021

  Ahoj, já jsem také navštívila pana docenta Otčenáška. Rozhodla jsem se tam jít na doporučení od mé známé, která měla shodou okolností podobný problém. Proběhly první konzultace, kde jsem se dozvěděla vše, co jsem chtěla slyšet. Pak operace - několik týdnů trvá samozřejmě rekonvalescence a pak se to krásně zahojilo bez žádných komplikací. Musím říct, že s výsledkem jsem stále moc spokojená. Tady přikládám odkaz na jeho webovky: http://www.labioplastika-praha.cz/ . V případě, že se rozhodneš, přeji brzké uzdravení a bez komplikací. :-)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • KlaraNov
  29. 11. 2021

  Ahoj, já bych ti z vlastní zkušenosti vřele doporučila tuto ordinaci:Doc. MUDr. Michal Otčenášek já byla na zákroku před 2 lety a teda chvíli se to hojí, ale jinak jsem čekala větší bolest. Docela mě překvapilo, jak hladce vše probíhalo a je vidět, že je pan doktor opravdu profesionál, protože jsem moc spokojená s výsledkem.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • petra58661802
  24. 4. 2020

  Ahoj, kamarádky v lednu podstoupila labioplastiku a říkala, že se cítila jak u zubaře ) Měla strach ale nebolelo to. Byla u http://www.ginnova.cz/ (chodím k nim na gynekologii:) )

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • petra58661802
  22. 2. 2018

  Ahoj, Já jsem byla 10.12. na labioplastice kvůli příliš dlouhým stydkým pysku. Měla jsem vždy komplexy kvůli tomu. Byla jsem u doktora Michala Otčenáška z http://www.lekari-online.cz/lekari/otcenasek-michal . Mohu jen doporučit, bylo to bezbolestné.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Dunka
  14. 1. 2015

  Ahoj!
  Já byla před měsícem. Zákrok proběhl v lokální anestezii, není to nic strašnýho a to musím říct, že jsem jinak extrémně citlivé vůči bolesti. Možná ti pomůže, když místo před tím potřeš povrchovým anestetikem (např. emlou).
  Hojení bylo docela nepříjemný, jsem hodně netékací, takže jsem měla pocit, že mám mezi nohama medicimbal, tak jsem si užívala na opiu... Týden jsem nemohla chodit prakticky vůbec, druhý týden hodně zajímavě... třetí už skoro v pořádku, to taky proběhlo vyndání stehů (a u toho jsem teda zařvala!!) No a teď je to tedy necelý měsíc a je to úžasný, nechápu, jak jsem to mohla mít předtím "jinak". Jsem nesmírně spokojená, určitě se neboj, protože jestli tě to trápí tak jako mě, tak je tohle obrat totální. Jinak v některých oblastech rány byly drobné dehiscence, z jedné jsem během průběhu hojení vytáhla asi 5ml koagulát... takže celkově krvácení z rány přestalo až někdy po těch třech týdnech, ačkoliv většina lidí takový problém asi nemá... Ještě bych dodala, že u mě největší důvod, proč jsem tolik let váhala je, že jsem stydlivá, nebyla jsem nikdy ani na gyndě a vlastně si nepamatuju, kdy jsem byla u lekáře... :) Good luck

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • calzedoni
  13. 1. 2015

  super, děkuji moc, jdu mu zkusit napsat. A poslední dotaz, jaká byla cena, jestli nevadí? :)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • zuzana245041
  13. 1. 2015

  http://www.svatopluksvoboda.cz/

  Taky je mi 26 :) Držím palce ! Kdybys měla ještě jakoukoliv otázku, není problém.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • calzedoni
  13. 1. 2015

  ahoj, moc děkuji za zkušenosti. Jsem ráda za každou radu, taky se rozhoduju už strašně dlouho, tak 5 let, je mi 26 a už lituju, že jsem nešla dávno. Takže snad se konečně odhodlám a půjdu do toho. S tou injekcí máš naprostou pravdu, taky mám z toho stres, navíc taková citlivá oblast. Prosím napiš mi ještě křestní jméno lékaře, těch Svobodů je na internetu strašně hodně :D nebo aspoň kliniku. Děkuji moc :)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • zuzana245041
  12. 1. 2015
  Nejlepší komentář

  Ahoj...já byla na labioplastice 10.11, jsem cca 2 měsíce po operaci, už cvičím, plavu, chodím do sauny, žádný problém :-) Byla jsme u Mudr. Svobody, konzultace má v Praze, ale operace proběhla v Kolíně. O operaci jsem přemýšlela téměř rok, přečetla jsem si tisíc diskusí, nakonec jsem do toho šla a nelituji ani trošku. Měla jsem jít už dřív a netrápit se. Mudr. Svoboda provádí operace v celkové anestezii, jak píšeš, je to lepší, že je člověk prý celkově uvolněný a zákrok je přesnější, tak jsme to alespoň pochopila já. Já bych na lokální ani nešla, protože nechat si zrovna TAM píchat všelijaké injekce, nic pro mě, jsem srab :-) Takhle jsem v podstatě dostala jen jednu jehličku, když mi dávali kanylu. Jinak operace nebo spíš pooperační stav naprosto bezbolestný, z toho jsem byla mile překvapená.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!