Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Rozestup jizvy po labioplastice

Gabriela1111
Olomouc · Vytvořeno: 9. 10. 2021 · Aktualizováno: 9. 10. 2021

Dobrý den jsem 18dnů po labioplastice a na jedné straně se mi rozjeli stehy. Je to znovu na šití nebo ještě rána sama sroste? Ranku často dezinfikuji. Je možnost používat nějaký krém který by pomohl. Děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

  MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

  · 9. 10. 2021
  Nejlepší komentář

  Vážená slečno,
  problém by měl posoudit Váš operatér, podle rozsahu defektu se bude postupovat, resuturu nelze vyloučit, po internetu se toto těžko řeší. Do té kontroly se několikrát za den sprchujte, dodržujte maximální hygienu jako prevenci případné infekce. Ještě si Vás dovolím
  upozornit, že se na povrchu takových defektů utvářejí tzv. fibrinové povlaky /šedavá barva s mírnou sekrecí/. Nejde o zánět, je to rekce organizmu na otevřenou ránu na sliznici. Tohle stačí pouze sprchovat. Máte-li k dispozici mast Betadine, 2x/den naneste tenkou vrstvu.
  Mějte se hezky,
  prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!