“Nespokojenost” po labioplastice

Ahoj12345
Chrudim · Vytvořeno: 1. 11. 2019 · Aktualizováno: 21. 4. 2021

Dobry den, podstoupila jsem jednostrannou labioplastiku pred 6ti dny. Mela jsem pravý pysk rozdeleny v horní části ( u kapuce) na 2 listy. S doktorem jsme se domluvili na odstranění tohoto listu a celkove zmenšení pravého pysku, aby zmizela asymetrie. Bohuzel jsem se pana doktora nezeptala na přesný popis “odstraneni” listu navic. Prisil mi ho ke klitorarni kapuci a k horni části pysku (u klitorisu), tzn. kus kůže navic na prave straně kapuce, takze asymetrie a navic boule nad stehy, která tomu jeste přidává na nesymetricnosti. Klitoris se mi tímto manévrem odhalil a tak nejak zvláštně posunul, jako kdyby mi ten pysk prisil primo na nej, nevypadá to dobre.. Boule nad kapuci je tuha a boli pri doteku. Co se tyce pysku, ten je stejne dlouhy jako ten levý, to je fajn :) ale kvuli prisiti te kůže i k tomuto pysku, se pysk rozšířil a je ted širší nez ten levý. Takze to zase vypada v nerovnováze. Jizvy se mi take moc nelibi, zdají se křivé a hodne viditelné, ale u toho vim, ze to chce cas. Akorat blízko vchodu jsou na pysku jakési mramorovite útvary, jakoby seskladane jizvy. To se zlepsi? Bude to pak “hladké” ? Jinak se hojim dobre a rychle. Po 4 dnech mi zmizely stehy.. coz nevim jestli je v poradku. Ale asi jo, nekrvacim, kazdym dnem je to lepsi. Jen mam nejake tuseni, ze uz se celkovy výsledek operace moc nezmeni. Hlavne co se tyce te kapuce.. tam uz asi pocitam s dalším zákrokem + hráz.. Prosim uklidněte me, ze to jeste vsechno splaskne a bude to symetrické a alespon trochu hezke, ne jen s nohama u sebe... DEKUJI
(Foto pred zakrokem bohuzel nemam)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

9 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Eagleraya
  21. 4. 2021

  Dobrý den, jsem necelé tři týdny po oboustranné labiopastice a na jedné straně mám od začátku stejný útvar pod klitorisem, jako vy na fotkách. Popravdě jsem si od operace jistá, že už nezmizí...lékař na kontrole mi tvrdil, že kůži jinak nemohl přišít a proto tam takovýto záhyb musel vytvořit...nejsem plastický chirurg, ale moc to popravdě nechápu. Ráda bych se vás zeptala, jestli a jak jste to dál řešila? Budu vám moc vděčná za odpověď. A.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Anonymní

  17. 9. 2020

  Dělali vám to v celkové anestézii ?

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Ahoj12345
  19. 2. 2020

  Bolestivé to není, sex naprosto v pořádku :)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Ahoj12345
  19. 2. 2020

  d

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Aki
  14. 2. 2020

  Dovolte prosím ještě jednu otázku. Je prave bulka s odstupem času od operace bolestiva ( sex, těsné kalhoty) nebo se jedna “pouze” o esteticky problém?
  Díky ?

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Ahoj12345
  13. 2. 2020
  Nejlepší komentář

  Dobrý večer, momentálně to vypadá o dost lépe. Všechno samo tak nejak splasklo. Problemem zustava bulka nad klitorisem ( jak to tam doktor šil, tak se vytvorila a je videt), ta tam je tedy pořad. Operovaný pysk je špatně zašitý, tudíž je jakoby natržený, nedošitý, to je taktéž vidět.
  Jsem uz skoro pul roku po operaci, takže vim, že tohle už je konečná. Na reoperaci mám rozhodně v plánu jít, ale až tak za pul roku.
  Snad Vám moje odpověd k něcemu byla. Přeji hezky zbytek večera.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Aki
  13. 2. 2020

  Dobrý den, mohu se prosím zeptat jak jste s odstupem času postupovala? Popřípadě jak se situace vyvíjela? Byla nutná další operace nebo se to “upravilo samo”. Mám stejný problém. Děkuji Vám.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  · 5. 11. 2019

  Jestli se nemýlím, byla Vám provedená jednostranná labioplastika podélným řezem. Musíte počkat do úplného zhojení a řešit situaci až tak po 3 měsících od operace. Pokud musím provádět korekci a reoperaci tak vždy čekám jeden rok po zhojení. Je to sice dlouho, ale nespěchejte. Jizvy dříve jsou ještě nezralé a mohlo by dojít k jinému dalšímu problému.
  Určitě se pak obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Můžete se stavět také u nás.
  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • IP Beauty

  IP Beauty

  · 2. 11. 2019

  dobrý den je potřeba počkat až se rána zcela zahojí. Zdá se mi že ta růžová tkáň není klitoris, ale část labia. Počkejte ještě alespoň měsíc, než to celkově zhodnotíte. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!