Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika po třech týdnech

Anonymní
Koalka
Praha · Vytvořeno: 15. 2. 2021 · Poslední odpověď 22. 6. 2021

Ahoj, jak jste na tom byly holky po třech týdnech po labio?ja mam stále stehy a už mi jsou nepříjemné .. doufám, ze se vše hojí jak má a jsem jen netrpěliva.. pysky jsou stále dost citlivý, prosím uklidnete mě 🙂

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Anette2000
    22. 6. 2021

    Dobrý den, kde jste byla na operaci prosím? Sháním teď lékaře, ke kterému na to půjdu, Děkuji za odpověď

  • Anonymní
    MichaelaG1
    24. 2. 2021

    Koalko, beruško, fotky nejsou moc kvalitní, ale za mě to vypadá moc dobře. Na nějaký zánět to nevypadá.
    Předpokládám, že jsi v kontaktu se svým lékařem. Pokud jsou stehy vyjímatelné asi ví, proč ti ještě nechal. Radši o týden déle, než aby se ti rány rozthly třeba v práci.
    Tato tkáň se opravdu zle hojí 😉 vydrž!
    Já se dívala zrcátkem snad každou hodinu 😃 jestli se něco neděje. Rány se povrchově zatáhl až skoro po měsíci, bylo to celkem peklo 🙈 pak už to šlo rychle.

  • Anonymní
    Nika629363
    24. 2. 2021

    Ahojky, kde jsi na tom byla prosímtě? Máš fotku i před?

  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    24. 2. 2021

    Zdravím Vás Koalko,
    je to krásně odvedená práce. Nechtěla byste se s Vaší zkušeností podělit i v příběhu?
    👉 https://www.estheticon.cz/create-review 👈
    Jak říkají naši lékaři, menší otoky mohou přetrvávat i delší dobu a definitivní tvar získá operované místo za přibližně 6 týdnů, po této době pak může pacientka začít opět žít pohlavním životem.
    Každopádně bych se obrátila na Vašeho lékaře.
    Přeji hezký den a dejte vědět

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama