Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrná horní oční víčka

Anonymní
Veronika_11
Praha · Vytvořeno: 18. 4. 2023

Dobrý den, již dlouhá léta mně trápí nesouměrnost horních očních víček, kde na jednom oku (pravé) je víčko plné a kolikrát i padá víc, na druhé (levé) naopak kůže víčka se jakoby schovává za záhyb oka. Velkou nesymetrii řeším u levého oka, kde se víčko schovává jakýmsi přichycením průsvitným lepidlem, aby oči působili souměrně i po nalíčení (viz druhá fotka). Ráda bych ale tento estetický problém jednou pro vždy vyřešila. Lze vyřešit operací? Moje představa je taková, že by byla přebytečná kůže odstraněna, a obě víčka by byly na styl levého oka. Samozřejmě bych ráda docílila symetrii očí. Vím, že u obou očí je dostatek kůže, k tomu aby obě oči byly symetrické, bohužel si každé víčko žije svým životem. Tento problém mám již od mala, ale reálně jsem si to všimla až na fotkách, kde jsem se začala líčit. Bylo období kdy obě víčka byly stejné, nevím čím je tato nerovnost způsobená.

Děkuji předem za odpověď. V.

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.