Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění kondylomat v oblasti konečníku laserem

Anonymní
pampeliska2363
Plzeň · Vytvořeno: 17. 8. 2008 · Poslední odpověď 27. 4. 2023

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se odstraňují kondylomata v oblasti rekta laserem. A jak tento zákrok probíhá, v celkové anestezii, ambulantně... příp.jak dlouho trvá rekonvalescence. A jestli je překážkou kojení. Děkuji.

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    HillShotFruit
    27. 4. 2023

    Dobrý den, doporučuji návštěvu lékaře **********
    a objasnit klady a zápory tohoto postupu.
    I když si myslím, že je to skvělý způsob léčby.

  • Anonymní
    ProduceFruit
    27. 9. 2022

    Ahoj, taky jsem měla anální bradavice. Šel jsem k proktologovi této kliniky https://doktorpro.sk/en/bratislava/services/proctology/anal-conylomas-and-papillomas . Podle výsledků vyšetření lékař řekl, že se jedná o anální kondylom a odstranil jej. Vše proběhlo rychle a bez bolesti.

  • Anonymní
    Loliska
    8. 4. 2009
    Nejlepší komentář

    Dobry den,
    Chtela jsem se zeptat, na kolik by vyslo odstraneni kondylomat, pokud jsme s pritelem v zahranici a nejsme pojisteni, Pritel ma starecke bradavice vsude okolo penisu i na penisu a ja mam pouze jednu bradavici pod pochvou.. Pritel uz jednou na odstraneni byl ale objevilo se to bohuzel znovu.. A ma je uz pres pul roku, do Cech priletime az za tri mesice, tak by me zajimalo, na kolik by to vyslo? Moc dekuji za odpoved..

  • Anonymní
    realista
    2. 4. 2009

    Dobrý den, mám bohužel vlastní zkušenost s odstraněním "kondylomat". Odstranit je lze potřením určitým roztokem gynekologem a pokud je jich více, tak v celkové anestezii chirurgickým zákrokem. A upozorňuji, že je zákrok zcela zdarma !!!

  • Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary

    · 17. 8. 2008

    provádí se laserem ,možno ambulantně v místním znecitlivění,odchod hned domů,cena dle rozsahu do **************
    objednávky na č.**************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama