Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Poškozený nehet

Anonymní
romanD
Brno · Vytvořeno: 5. 1. 2018

Dobrý den,

před nedávnem se mi na jednom prstu na ruce udělalo v oblasti nehtu "cosi", co mi poškodilo oblast mezi nehtovou ploténkou a měsíčkem. Postupně se mi kůže na prstu (nadnehtová kůže) jakoby smrštila (kůže je v té oblasti nateklejší než u ostatních prstů. Bolest zatím žádnou necítím. Nevím o tom, že bych se do prstu bouchnul nebo ho přivřel třeba do dveří. Stejně tak jsem ruce nenamáčel do žádné "kyseliny" nebo nějakých agresivnějších čistících přípravků (max. JAR). Ruce denně umývám, mažu krémy a používám mastičku "Elocom" na ekzém (který se mi pravidelně objevuje vždy v zimě na tom stejném prstu a zabírá naprosto perfektně). Zkoušel jsem i mastičku "Ichtoxyl" ale nepozoruji žádné zlepšení. Zvýšil jsem také přísun vitamínů A,C, zinek, železo... (zelenina, doplňky stravy) už před cca týdnem, ale ty asi nebudou samospásným řešením. Ačkoliv jsem se objednal k dermatologovi (dlouhý čekací termín), rád bych si k tomu zjistil více informací, popř. nějaký tip co s tím. Předem děkuji

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama