Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Povolený steh 8.den po obřízce

Anonymní
Marco394258
Ostrava · Vytvořeno: 5. 8. 2016 · Poslední odpověď 11. 8. 2016

Dobrý den, jsem 8 den po částečné obřízce a mám takový problém. Ze spodní strany žaludu kde byla uzdička mám stehy a jeden steh povolil, každý den mi to tam praskne a pak krvacim, už třikrát. Můj lékař říká, že se to zahojí. Už jsem si to fixoval kouskem náplasti. Mohli by jste mi prosím poradit, jak se tomu prasknutí vyvarovat? A jak by se to co nejdříve zacelilo? Děkuji

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Karel
    11. 8. 2016
    Nejlepší komentář

    Noční erekce se dá omezit, Doporučuji nosit na noc upnuté prádlo (slipy). Upnuté natolik, aby bylo schopné omezit erekci (např. o číslo menší). Díky tomu, jsem i po těsné obřízce, takové problémy neměl.
    Na důrazné doporučení operatéra jsem na stehy (ránu) krém nedával (krémy nejdřív týden po odstranění stehů). Naopak ránu držet co nejvíc suchou (opakovaně jsem fénoval). Hojení bylo bez problémů.

  • MUDr. David Tomášek

    · 7. 8. 2016

    Koupejte, promazávejte Bertadinovou mastí, určitě se dobře zahojíte. Věřte svému operaterovi.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ************************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    vladimir293441
    7. 8. 2016

    Hojení 6 týdnů. Ne 8 dní. Měl jsem stejný problém, stehy na žaludu se prořežou a uvolní. Hojí se to déle.
    Je to noční erekcí a s tím nic nenadělàš.
    Po 14ti dnech si nech vynadat stehy.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama