Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Menší penis po obřízce?

Anonymní
Roman755171
Praha · Vytvořeno: 30. 10. 2018 · Poslední odpověď 14. 3. 2019

Dobry den před 2 měsici jsem byl na uplne obřizce ted super dost nam to pomohlo a ted mame hezči a lepši sex jen bych se rad zeptal jestli je mozne ze se mi po zakroku zmenšil penis ted je mensi v erekci ale.řekl bych ze širši a tvrdší .....zmenseni je o 3 cm. Jak ne to možné.......

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Adolf
    14. 3. 2019
    Nejlepší komentář

    Minulý rok sem na strávil podobnýma otázkama co tady pán. Po roce od operace mohu říct vlastní názor. Známky po jizvách jsou viditelné, ale nijak drastické. Chvíli sem používat Contrabutex (nějak tak se to jmenuje) na jizvy, ale začal sem sledovat že mi pokožka začala tmavnout do jiného odstínu než měl zbytek kůže. Penis se mi opravdu zdál menší, ale všechno se to odehrává ve tvé hlavě. Si zvyklej že máš předkožku, pak se probudíš a začínáš zkoumat každou část svého přirození. Osobně sem měl předkožku která byla docela dlouhá, ale úzká při erekci (nic s čím bych nemohl být žít, ale šlo mi o pohodlí). Dneska je to rok a měsíc po úplné obřízce a jediné negativum které se mi dostavilo byla právě pevnost, tu už asi nikdy nebudu mít jako bez obřízky. Když sem měl dříve erekci tak sem měl žalud jako skálu (tím jak mě to tam lehce škrtilo). Teď bych řekl že se mi spadlo na 2/3 pevnosti co dříve. Dalším důvodem obřízky byla vysoká citlovost penisu. Ta se po obřízce opravdu zmírnila, mám teď takový pocit že se Sex odehrává na celé délce penisu a citlivost se tzv. rozprostře po celé ploše a je to lépe kontrolovatelný. Co se týče masturbace, počkal sem na poslední stehy a pak koupil kokosový olej, nejlepší kombinace. Fotit se mi teď opravdu nechce, ale rád odpovím na jakékoliv otázky.

  • Anonymní
    Roman755171
    28. 2. 2019

    U mě už zahojení a super jen to fakt chce každý den promasirovat používám kokosový olej

  • Anonymní
    Tomas765919
    28. 2. 2019

    Ahoj, to je teda super, ktery doktor Vam tohle rekne, jsou to pekny reznici, je jim jedno, ze bude clovek rok nebo jeste dele trpet, zit na
    antidepresivech, aby mohl vubec fungovat. Kde je ta jejich etika? Je vubec nejaka sance, ze budu mit penis dlouhy jako driv, kdyz mi vzali pres 50% kuze? Radsi bych mel do konce zivota kvasinky nez mit bolavou erekci...jestli vam je zivot milej, tak se obloukem vyhnete N. a L.

  • Anonymní
    Roman755171
    28. 2. 2019

    ahoj byl jsem na kladně a ted už super kuže za žaludem už je měka a parada

  • Anonymní
    Roman755171
    28. 2. 2019

    ahoj jo ano po 5 měicich se zas skoro vratil do cele sve parady co se velikosti tyče a ted s uplnou obřizkou je to super .....je stale čisty a sex daleko lepši i o dost dele vydrži v souloži .....super......

  • Anonymní
    broucek593496
    28. 2. 2019

    Ahoj, mam ten samy pocit, ze se penis zmensil a je to proto, ze muze byt velky rozdil ve velikosti penisu ve stavu klidovem a ve stavu stoporenem a kdyz ho mate ve stavu klidovem hodne maleho, tak z te predkozky muzou vzit vic, aby kuze i v klidu nepreprepadavala pres zalud a pak v stavu stoporenem ta kuze proste chybi a penis se nemuze rozvinout do cele sve krasy, ale nejaky ten cm zustane zastrceny. Par tydnu po operaci je okoli rany tvrdsi, povoli az casem, trebas za rok, mozna se da tomu i trochu pomoct natahovanim manualne a pocit zmenseni se muze trochu zredukovat, kazdopadne chce to dobre zmerit pred a po a po hlavne tak po roce, ne 3 tydny po zahojeni, to je kuze proste stuhla kvuli jizve.

  • Anonymní
    Tomas765919
    17. 12. 2018

    Dobry den Romane, mam podobny pocit jako Vy, byl jsem na stejnem typu obrizky pred 5ti tydny a pri erekci mam pocit jako by mi mel prasknout jak je tvrdej. Nejvice je to napnute za zaludem, kde me to taha dolu k sourku. Nevim, zda se to casem srovna a jizva pod zaludem jeste povoli nebo ne. Jak to mate Vy a kde jste byl na zakroku? Diky Tomas

  • Anonymní
    Karel
    31. 10. 2018

    Je to optický klam. Na druhé fotce je tlustší, tedy se jeví kratší.
    A možná jsi trochu přibral, to skutečně vizuálně penis zkrátí.

  • MUDr. David Tomášek

    · 30. 10. 2018

    Možné to není, alespoň si to patofysiologicky nedovedu vysvětlit.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    *************

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama