Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krátká uzdička

Anonymní
Michaal
Brno · Vytvořeno: 14. 9. 2018 · Poslední odpověď 3. 11. 2018

Dobrý den, mám kratší uzdičku, sice mě nepraská , ale při ztopoření je silně naplá. Je vhodné odstranění a je možné , že se potom i zvýší výdrž? Děkuji

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Michaal
    3. 11. 2018

    Tak mám 5 týdnů po odstranění uzdičky a musím říct , že přínos je velký, výdrž se zlepšila citelně a sex je příjemnější , nic netahá.. Takže za mě jednoznačné zlepšení, tento zákrok doporučuji.

  • Anonymní
    Karel
    16. 9. 2018
    Nejlepší komentář

    Ahoj.
    máš na výběr:
    1, plastiku - prodloužení uzdičky, po kterém ti zůstanou dole kožní hrboly velikosti bradavic – nedoporučuji. Nepěkné
    2, přetětí uzdičky, jednoduché levné dost neestetické
    3, vyříznutí uzdičky - úpon se nadzvedne a vyřízne. Výsledek je pěkný čistý a hladký. Erotogenní oblast pod ním zůstane, a tedy rozdíl v sexu minimální.
    Měl jsem to velmi podobné.Byl jsem na plastice a výdrž se nezměnila nebo změnila tak málo, že jsem to já ani partnerka nepostřehli. Po nějaké době jsem šel na obřízku, která mi pomohla.
    Pokud skutečně chceš delší výdrž, spoj uzdičku s obřízkou. Na ruských klinikách by ti doporučili určitý typ obřízky, který je na předčasnou ejakulaci účinný. Mám její popis.

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 15. 9. 2018

    Dobrý den, prodloužení či odstranění uzdičky je pouze mechanická záležitost. S výdrží nemá nic společného. Dr. Paděra

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama