Diabetes typ.1 problémy s penisem po obřízce

Anonymní
FickoOficko
Veřovice · Vytvořeno: 24. 6. 2023

Dobrý den, už to bude 6 měsíců po operaci obřízky, ze začátku nebyli žádné potíže ty se vyskytly až o měsíc později, nejspíš začnu erekcí protože to mě trápí nejvíc, jednoduše před zákrokem vše bylo v pořádku ale teď nedokážu dosáhnout maximální erekce a když už se to povede tak rychle upadá, je to frustrující a nevím co už s tím dělat, na urologií mi řekli ať tomu dám čas tak 2 týdny ale pořád nic se nezměnilo začínám se čím dál víc obávat. Další problém, za tu dobu jsme s přítelkyní měli už pár sexu když se povedlo vyvolat erekci a při vyvrcholení nemám žádnou ejakulaci, nevím jak to popsat je to prostě jako suchý orgasmus, cítím jako by penis pumpoval ale nic že mě nevyjde, na urologií řekli že neví čím to je a tím to končilo. Ještě bych rád zmínil že mám diabetes typu 1, je mi 20 a mám strach, nemocnice mi nedělají dobře a bojím se tam jít kdyby mi nic nebylo. Prosím o radu

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama