Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Částečná nebo úplná obřízka

lukas_123204628
· Vytvořeno: 30. 7. 2013 · Aktualizováno: 26. 3. 2021

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na cenu obřízky, mám problém se zůženou předkožkou, která nejde přetáhnout přes žalud. Mám to už asi 3 měsíce, sice mě to nějak neomezuje, ale chtěl bych podstoupit obřízku, jen nevím jestli úplnou nebo částečnou. Také mě zajíma cena takového zákroku, nikde jsem cenu nenašel a byl bych rád alespoň za odhadovanou cenu. Také se chci zeptat, jestli je velkej rozdíl ve výsledku operace u vás na plastickej chirurgii nebo klasicky na urologii, kde zákrok hradí zdrav. pojišťovna.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

12 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Karel
  26. 3. 2021

  Ahoj Lukáši.
  Velmi kvalitně dělá „sleeve resection“ doktorka Hanáková v Brně. Kvůli tomu jsem k ní jel. A s čistým svědomím mohu jen doporučit. Používá mikro šití a výsledek výborný. Lze si vybrat variantu obřízky od velmi nízké až po poměrně vysokou. Což nenabízí ani renomované plastiky.
  Podrobně tady www.uromeda.cz/cz/obrizka.html?action=zrus_hledani

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Karel
  26. 3. 2021
  Nejlepší komentář

  Rozhodně úplnou obřízku. Získáš tak všechny výhody jak hygienické tak v sexu. Částečná spojuje v sobě to nejhorší z obou světů. A jen neobřezaný doktor ji nabízí. Pooperační zotavení je po částečné delší, komplikace častější díky vlhku, ve kterém se vše hojí. A vizuálně je částečná velmi neatraktivní. Navíc často ten zbylý kus předkožky s žaludu postupem čau sjede, a vytvoří za žaludem neestetický rolák (často zapařený).
  Rozdílů mezi plastikou a nemocnicí je hodně. V nemocnici velmi často nerespektují typ obřízky, který si přeješ, prostě proto, že doktor, se kterým se na typu domluvíš tě pak neoperuje. A v nemocnicích šijí hrubším stehem, který nechává stopy. Nezřídka po obř. v nemocnici je kůže křivá - nesouměrná. Šetřit na penisu potažmo kvalitě sexu, považuji za velkou hloupost. V soukr zařízeních se dá na všem jasně a domluvit.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Lukass
  25. 3. 2021

  Také se přidávám s prosbou o kontakt na soukromá zařízení, kde dělají sleeve resection. Děkuji.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • V0id
  25. 8. 2020

  Zdravím, ten seznam by mě taky zajímal. Už jsem rozhodnut zákrok podstoupit, ale kde. Jedna konzultace moc nedopadla a další mě teprve čekají. Vím jen o jediném pracovišti, kde to přímo na internetu zmiňují. Bohužel tyto stránky prošly proměnou a soukromé zprávy přestaly fungovat.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Toma_roch
  27. 7. 2020

  Ahoj, mohu poprosit o seznam pracovišť, kde provádějí níže zmiňovanou techniku obřízky? Děkuji.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Karel
  26. 7. 2020

  Rozhodně obřízku celkovou. Částečnou obřízkou získáš to nejhorší z obou světů.
  Při částečné obřízce se odstraní prakticky celá vnitřní předkožka (to je ta světlejší a citlivější) :-(. Žalud máš zakrytý, ale vnější kůží :-(, ta co sjede z penisu na žalud. A kontakt žaludu s vnější kůží je nepříjemný. Žalud je zvyklý na tu vnitřní předkožku, která je jemnější. A tato hrubší a tlustší vnější kůže je vlastně otočená dovnitř a leží na žaludu. Doktor při částečné obřízce nemůže nechat tu vnitřní předkožku, protože hrozí vysoké riziko, že jizva vytvoří prstencovou fimózu (nelze předkožku přetáhnout přes žalud).
  Naopak pokud se provádí celková obřízka metodou "sleeve resection" pak doktor může část vnitřního listu předkožky ponechat :-) . A to je dobře. Tedy paradoxně při celkové obřízce ti může zůstat mnohem více erotogenních oblastí než při částečné. Tuto celkovou obřízku, ale dělají jen soukromé urologie (placené).
  Pokud máš zájem, napiš a pošlu seznam pracovišť, kde umí obřízku technikou "sleeve resection". Je jich v ČR jen pár.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Michal866257
  16. 7. 2020

  Jeste jsem zapomnel dodat, ze pro neduveru v kolinskou nemocnici jsem byl u plastickeho chirurga. Uz jen ten pristup je o 100% jiny a vysledek prace fakt vynikajici.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Michal866257
  16. 7. 2020

  Dobry den,
  jak pise MUDr. Tomasek, ceny se lisi, spise vice ci mene. Ja mam za sebou obrizku v Koline a jsem nadmiru spokojen. Castecna nebo uplna je opravdu na tobe, ale kdyz uz se rozhodnes, tak ja bych sel (a sel jsem) urcite do uplne. Jak pisu, byl jsem na ni v cervnu, vse bez problemu a v poradku, zadna bolest, proste pohoda. A hlavne ted super pocit a zadny problem.
  Zdravim a preju dobre rozhodnuti :)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Michal866257
  16. 7. 2020

  No, nejsem lekar, ale predpokladam, ze az po uplne zahojeni.
  Popravde, nechapu, proc jsi sel na castecnou a par dni po zakroku chce celou...

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Adam934910
  14. 7. 2020

  Dobrý den,
  včera mi byla provedena částečná obřízka penisu a chtěl bych se zaptat, kdy je možné podspoupit zákrok pro úplnou obřízku. Musím počkat až se mi tento poslední zákrok zahojí??? Nebo stačí, když mi jen opadne lehčí otok penisu. Rád bych to měl co nejdříve zasebou.
  Předem děkuji za odpověd

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • vaclav174729
  7. 8. 2013

  Podívej se na diskuse a zkus najít někoho, kdo je nespokojený s úplnou obřízkou. Úplná rozhodně vypadá lépe, hojí se bez komplikací a hlavně už nikdy žádné smegama, žádné pachy (obrovská výhoda pro spontánní orální sex). Částečná znamená, že půl žaludu je citlivá půl zvyklá na prádlo, půl žaludu vlhká, půl suchá a k tomu půl žaludu světlejší, půl žaludu tmavší. A během dne ti navíc ten zbytek předkožky po žaludu cestuje (po obřízce je ten zbytek dost volný), což je pocitově nepříjemné. A to nemluvím o tom, že při sednutí jde předkožka dopředu a občas vezme sebou i nějaký chlup. Pocit zaříznutého chlupu v předkožce je fakt zážitek. Nejvíc stížností na obřízku najdeš právě u částečné obřízky (jak funkční tak estetické).

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  · 31. 7. 2013

  Rozhodnutí o částečné, či celkové obřízce je na Vás. Rozdíl mezi urologem a plastickým chirurgem nelze takto vyjádřit, každý má své postupy. Na estetická pracoviště, kde si pacienti výkon platí chodí muži hlavně proto, že mají možný volitelný termín, nemají dobré zkušenosti se státními pracovišti a podobně. Plastický chirurg je školen na jemnou precisní práci a asi proto často muži volí tuto variantu.
  Doporučuji - Není dobré hledat pracoviště podle ceny. Ptáte li se na cenu zákroku, pak prostudujte jednotlivá pracoviště na stránkách a jejich ceníky. Na našich stránkách ceník máme. V ceně se projevují zkušenosti lékaře, jeho výsledky, prostředí, kde budete operován a podobně.
  Určitě se obraťte s takovýmto problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je nově umístěno v rekonstruovaném operačním traktu v Konstantinově ulici č. 1/1479 v Praze 4 (11) na Jižním Městě.
  Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na recepci na 607990077
  Zdraví Dr. Tomášek, www.plasticka-chirurgie-praha.cz

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!