Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Souhyb implatantátu s prvním svalem

Anonymní
SaraLev
Praha · Vytvořeno: 16. 5. 2023

Dobrý večer, jsem něco málo přes dva měsíce od augmentace s modelací. Kulaté implantáty, 220 ml, uložené pod sval. Před augmentací jsem docela dost cvičila a mám velmi štíhlou postavu (153 cm, 45 kg), tudíž implantát pod žlázu nebyl vhodný. Už před nějakou dobou jsem si všimla, že při zatnutí prsních svalů, vyjede prso nahoru. Je to cítit, i vidět. Vlastně mě to nijak netrápí, myslím, že na lehce “nepříjemný” pocit (spíše leknutí) bych si časem zvykla. Má otázka ale zní, zda to není jiný problém, než estetický? Zda to nese nějaká omezení? Přečetla jsem od Vás už pár rad, kde jsem se vesměs dočetla, že chirurgická korekce není úplně jistou pomocí a upřímně se mi znovu pod narkózu vůbec nechce, navíc si teď teprve začínám trošku ulevovat od strachu z komplikací, které jsem po operaci měla, takže představa dalšího zákroku mě nijak netěší…

Děkuji za Vaše reakce, velmi si jich a vaší práce vážím!

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama