Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pooperační podprsenka od lipoelastic - může být nošená?

Anonymní
anonymous460852
Písek · Vytvořeno: 23. 3. 2017 · Poslední odpověď 9. 4. 2017

Dobrý den.Po augmentaci + modelace jsem dostala pooperační podprsenku Lipoelastic classic 70-C od kamarádky jsem dostala Pooperační podprsenku tež Lipoelastic Comfort též vel 70-C jen ji už cca 1měs nosila..A má otázka zní...vadí že mám podprsenku už nošenou..(Není nikterak vytahaná...je jako nová..je mi příjemnější jelikož je bavlněná.Jen je mi těsnější než ta má pooperační ikdyž je to stejná velikost.Vadí to není to nepříjemné jen těsnější .?Foto 1 ..pooperační..Foto 2 od kamarádky...Jsem po augmentaci 7den.

13 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    anonymous460852
    9. 4. 2017

    Ano měla jsem se rozhodnout zda modelaci či ne a rozdíl mi bylo řečeno 30tis bez modelace...32tis modelace dvorců.Kamarádka měla jen modelaci a zmenšení a platila 37tis .

  • Anonymní
    Bro
    9. 4. 2017

    Děkuji. To mate celkem levnou operaci. Počítali vám tam i modelaci? Ja mam větší pokles tak by me zajímalo jestli by cena byla podobná :)

  • Anonymní
    anonymous460852
    9. 4. 2017

    RRC Hluboká nad Vltavou kočko.....u prim. MUDr. Maříka

  • Anonymní
    Bro
    8. 4. 2017

    A kde jste byla na operaci? Děkuji za vaši odpověď jste milá

  • Anonymní
    anonymous460852
    8. 4. 2017

    Ahojky ja měla augmentaci+Modelace cena 62tis...kamarádka měla teď jen modelaci+zmenšení a platila 37tis

  • Anonymní
    Bro
    8. 4. 2017

    Dobrý den, mohu se zeptat kolik vás stala operace ? Uvažuji o modelaci ale bojím se ze me tam nic nezůstane děkuji.

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    4. 4. 2017

    Moc děkuji za odpověď

  • MUDr. David Tomášek

    · 26. 3. 2017
    Nejlepší komentář

    Na našem pracovišti provádíme tzv. bezjizvé zvětšení prsů, tedy operačním přístupem z podpaždí a zde je nejnutnější stáhnout horní kvadranty prsů těsně pod paždím a tak většinou podprsenky nepoužíváme jen "pruhy na prsa" *************). Implantáty jsou vloženy pod sval a po výkonu jsou často hodně vyšpulené, připomínající prsa dvacetiletého děvčete a tak ke získání přirozenosti je u nás trend prsa nezpevňovat, aby se uvolnily do přirozeného tvaru. A to, podotýkám, jsem i výrobce výše uvedené kompresivní bandáže. U ostatních operačních přístupů je i jiný přístup k pooperační péči.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    25. 3. 2017

    Dobry den, mohu se zeptat, co davate po augmentacich vy? Dekuji

  • Anonymní
    anonymous460852
    24. 3. 2017

    Děkuji za odpověď. Šlo mi hlavně o to zda nevadí že cca na 1h max 2 h než se mi ta co mám od svého chirurga vypere a uschne budu mít tu která je o něco těsnější .Zda to prsům nějak neublíží .

  • MUDr. Janka Točíková

    · 24. 3. 2017

    Když to nevadí Vám.

  • Anonymní
    lipo6143828
    24. 3. 2017

    Dobrý den, ať už z hygienického hlediska, tak i z důvodu zajištění maximální komprese doporučujeme zakoupit podprsenku novou. Kompresní prádlo po augmentaci ovlivňuje výsledný efekt zákroku, stabilizuje implantáty, snižuje bolestivost a urychluje hojení. Příjemný den, tým LIPOELASTIC

  • MUDr. David Tomášek

    · 23. 3. 2017

    Neměl by to být problém. Já po augmentacích dávám podprsenky vzácně, ale když to Váš operater doporuči, může být...
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama