Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nehojící se rána po modelaci prsou - stržený strup

Anonymní
aaaJaja
Plzeň · Vytvořeno: 27. 7. 2014 · Poslední odpověď 7. 12. 2018

Dobry den, mam 18dni po modelaci s augmentaci. Jizvy mam jiz odlepené a jsou krasne. Problem mam ale s jizvou v podprsni ryze. Mela jsem tam stroupek a pri kazdem prelepovani mi ho sloupli. A uz tam mam celkem dirku a ne a ne se to zhojit. Porad z toho vyteka tekutina a ja se bala infekce, tak jsem to vzdy prikryla polstarkem a nasadila podprsenku.Jenze se to k polstarku vzdy prilepi...a zase je to strzeno. Mam to dal prekryvat? Nebo nechat dychat...na kontrolu jdu 11cteho. Dekuji za odpovědi

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Waju3
    7. 12. 2018
    Nejlepší komentář

    Dobry den, tohle se stalo i kamaradce co si nechavala implantaty mentor nechtelo se ji to vubec zahojit, urcite zajdete k lekari, ja jsem mela strach, ze se mi tohle taky stane mam i celkovou modelaci s nagory a diky rukam sikovneho pana doktora se mi jizvy zahojily dobre teda, ale urcite s tim zajdete

  • Anonymní
    falt6146328
    4. 8. 2014

    To jsem ráda. Určitě jste udělala dobře, že jste s tím jela na kliniku a nečekala, až to bude horší a otížněji řešitelné. Alžběta

  • Anonymní
    aaaJaja
    4. 8. 2014

    Zdravim. Nedalo mi to a radeji jsem jela na kliniku.Nebylo to nic hrozneho, ale byli radi, ze jsem prijela. Z ranky mi vycnival kousicek vnitrniho stehu, a zlobil tam. Dr. ho odsrihl a uz ten vecer se to stahlo krasne. Dnes me ceka kontrola, kvuli tomu, tak uvidime, ale sama vidim, ze uz je to ok

  • Anonymní
    falt6146328
    3. 8. 2014

    Dobrý den, kdyby Vám připadalo, že hojení není v pořádku, kdyby se objevila infekce, určitě hned kontaktujte operatéra. O nehojící se ráně jste sem psala  už před týdnem, takže už to můžete mít hezky zahojené. Je to již lepší? Děkuji, Alžběta.

  • Anonymní
    janca86458
    28. 7. 2014

    Zdravím, raději bych kontaktovala operatéra. Sama jsem byla na augmentaci a bohužel jsem měla maličkou ranku, ze které mi tekla tekutina, takže dvoje antibiotika, steh a i tak mi to znova ruplo, nakonec jsem kolem do kola ranky oblepila stehy v náplasti a ťuk ťuk, již 10 dní je uzavřená a nic neteče. Jinak určitě je třeba překrytí, at nedojde k infekci, dají se sehnat náplastě sterilní, které se nepřilepí. Také jsem to takle dokola vždy strhávala.... ale určitě prvně bych řešila s operáterem 14 dní je dost... případně se není problém poslat. Janča

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama