Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vytékání sv.růžové vodičky z rány po modelaci prsou

Anonymní
Missy_X
Brno · Vytvořeno: 4. 8. 2017 · Poslední odpověď 6. 8. 2017

Dobrý den, potřebuji poradit :-) před 14 dny ve středu mi byl odstraněn vstřebatelný steh který se nechtěl vstřebat, byla mi doporučena klasická péče o jizvy. Posledních pár dní místo zlobí neustále mi vytéká troška světle růžové vodičky nebo krev, co s tím? Mám navštívit operatéra nebo si mohu nějak pomoci sama? Paní doktorka je tam jen každou středu takže do středy budu muset s případnou návštěvou vyčkat. Přikládám foto místa. Jen ještě dodám, že to nějak nebolí, teplotu nemám, cítím se dobře. Děkuji.

4 komentáře

Reklama
  • MUDr. David Tomášek

    · 6. 8. 2017
    Nejlepší komentář

    Sama si ROZHODNĚ nepomáhejte. Servis je v režii operatéra.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Missy_X
    5. 8. 2017

    Děkuji moc za info :) trošku mě to vystrašilo :)

  • Anonymní
    anonym211182
    5. 8. 2017

    Mám tam chybu, hlavně nemočit, musí se to vysušit :-)

  • Anonymní
    anonym211182
    5. 8. 2017

    Ahoj, měla jsem to samé, zkoušela jsem Hemagel, ale jen to rozleptal.Nakonec nejlepší bylo vždy přežehlit bavlněný kapesník, aby byl sterilní a když se do něho vsákne tekutina otočit nebo vyměnit.Do 3 dnů to zaschne, udělá se stroupek a bude to dobré.Zůstane ti tam viditelnější jizvicka.Pošlu ti fotku, ale až se vrátím z dovolené.Hlavně to mít v suchu a namočit.Bude to dobré, nikam jsem s tím nešla.Měj se MARTINA

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama