Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nemožnost pevných prsou?

Anonymní
Miska
Praha · Vytvořeno: 20. 2. 2018 · Poslední odpověď 17. 2. 2021

Dobrý den, jsem rok po modelaci s augmentací. Výsledek mi přijde nedostatečný. Bylo mi řečeno, že lépe to nešlo, ale nabídnut zákrok korekce bradavek. Momentálně jsem zjistila, že jsem těhotná a tak musím čekat. Chtěla bych se zeptat, zda je opravdu nemožné mit v mém případě pevná prsa? Michaela

19 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Katty432
    17. 2. 2021

    Dobrý den, můžu se zeptat jak se jmenoval vás operatér? Ať se této klinice vyhnou obloukem. Dekuji

  • Anonymní
    Zizaluska
    Doporučený člen
    11. 11. 2020

    Ahoj a jak moc rozsáhlá byla modelace?

  • Anonymní
    Miska
    13. 3. 2018

    Moc Vám děkuji. Myslela jsem, že jsem se takové Dr. svěřila.., jen se to zřejmě pokaždé nepodaří. Pevně doufám, že příště budu mít větší štěstí. Ještě jednou děkuji za názor.

  • MUDr. David Tomášek

    · 7. 3. 2018

    Tuším, že vždy budete inklinovat k povislým prsům.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Miska
    22. 2. 2018

    Dekuji za vyjádření urcite se pak budu hlásit osobne

  • MUDr. Josef Kulhánek MBA

    · 22. 2. 2018

    Dobrý den,

    prsy po modelaci s augmentací jsou bezprostředně pevné, hlavně pokud je operace provedena z přístupu s jizvami obráceného T. V průběhu času ale vahou implantátů i vlastní tkáně opět o něco poklesnou. Ve Vašem případě by asi byla vhodná modelace ale vzhledem ke graviditě je úvaha předčasná.

    S pozdravem

    Kulhánek

  • Anonymní
    Miska
    22. 2. 2018

    Ano to bych musela stejne, před i po těhotenství. Dekuji

  • Pokud jste nyní těhotná , tak problém prsou a jeho řešení vůbec nepadá v úvahu .
    Chtít po lékařích hodnocení stavu prsou u gravidní ženy a přemýšlení , jak je udělat pevné , je velmi velmi předčasné , slušně řečeno .

    Po půl roce od ukončení kojení si prohlídněte, co z prsou zbylo a začněte plánovat další rekonstrukci . To byste musela ale stejně .

    zdravím , dr Schmoranzová

  • Anonymní
    Miska
    21. 2. 2018

    Moc dekuji za informaci

  • Dobrý den,
    určitě to možné bude, ale bude vás to stát velké úsilí, hodně času, možná i více operačních výkonů a rovněž dost peněz. Je samozřejmě otázkou, co s vašimi prsy ještě udělá těhotenství a event. kojení.
    S pozdravem,
    Ivo Menšík

  • Anonymní
    Miska
    21. 2. 2018

    Bylo mi řečeno, že budu mít pevná, stejná prsa, ikdyz byla Modelace zároveň s augmentaci. Teď už vím, že to byly jen planné řeči. Ale chtěla bych vědět, zda to někdo dokáže napravit nebo to není možné. Děkuji za komentář

  • Implantát pouze zvětší , to co máte,, pokud jste měla prsa pokleslá , tak máte velká pokleslá .
    Pokud jste neivestovala do brutální modelace a až pak do zvětšení , tak je výsledek jaký je .

    prim dr Schmoranzová

  • Anonymní
    Miska
    20. 2. 2018

    Pani doktorka prý udělala co mohla, mam se podívat, co jsem měla predtim... Jelikoz jsem těhotná nemam teď moc na vyber a musím čekat. Dekuji

  • Anonymní
    Nika617933
    20. 2. 2018

    Urcite můžete mít pevná prsa! Ale volila bych jinou kliniku. Operater by měl uznat, ze výsledek není zcela dostačující!!

  • Anonymní
    Miska
    20. 2. 2018

    Moc dekuji za názor, měla jsem stejný, bohužel nebyl akceptován

  • Anonymní
    Nika617933
    20. 2. 2018

    To mě mrzí, ale už zde je jasné, že modelace nebyla udělaná symetricky ani dostatečně. Navíc u takto velkých prsu by stačila pouze modelace bez implantátů.

  • Anonymní
    Miska
    20. 2. 2018

    Foto den po op.

  • Anonymní
    Nika617933
    20. 2. 2018

    Mate foto hned po operaci?

  • Anonymní
    Veronika630734
    20. 2. 2018
    Nejlepší komentář

    Mě se to zdá jako augmentace bez modelace, ale nejsem odborník ?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama