Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

PMU obočí - nechytla se barva

Gabca918230
· Vytvořeno: 8. 6. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, permanentní make-up obočí postupuji každý rok. Vyzkoušela jsem už dva salóny, a pokaždé barva vydrží rok a poté se vymyva. Nyní jsem po roce šla na předělání, ale obočí silně krvacelo, tudíž jsme návštěvu odložily s doděláním za dva týdny. Obočí mám od pondělí, ale barva i přesto že byla nejtmavsi, nechytla, a nyní se mi přes noc udělala supinka a ta sebou vzala i barvu :-( můžete mi prosím poradit, čím by to mohlo být, že barvu tělo nepřijalo, případně jak docílit toho aby barva vydržela alespoň ten rok jako kdykoli předtím? Po jak dlouhé době je vhodné v tomto případě provést novou korekci v jiném salonu? A jaká je pravděpodobnost že barva opět nechytne, a dam znovu nemalé peníze za obočí? Spíše jsem z toho zoufalá, zda jste se s tím už setkali, nebo jsem rarita. Děkuji za odpověď

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

0 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.