Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

PMU obočí - nechytla se barva

Anonymní
Gabca918230
Pardubice · Vytvořeno: 8. 6. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, permanentní make-up obočí postupuji každý rok. Vyzkoušela jsem už dva salóny, a pokaždé barva vydrží rok a poté se vymyva. Nyní jsem po roce šla na předělání, ale obočí silně krvacelo, tudíž jsme návštěvu odložily s doděláním za dva týdny. Obočí mám od pondělí, ale barva i přesto že byla nejtmavsi, nechytla, a nyní se mi přes noc udělala supinka a ta sebou vzala i barvu :-( můžete mi prosím poradit, čím by to mohlo být, že barvu tělo nepřijalo, případně jak docílit toho aby barva vydržela alespoň ten rok jako kdykoli předtím? Po jak dlouhé době je vhodné v tomto případě provést novou korekci v jiném salonu? A jaká je pravděpodobnost že barva opět nechytne, a dam znovu nemalé peníze za obočí? Spíše jsem z toho zoufalá, zda jste se s tím už setkali, nebo jsem rarita. Děkuji za odpověď

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.