Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedený permanentní makeup obočí

Anonymní
MD94
Praha · Vytvořeno: 22. 7. 2019 · Poslední odpověď 30. 1. 2022

Dobrý den. Včera jsem navštívila jeden nejmenovaný salon a tam za celkem dost slušnou částku podstoupila PMU. Již po aplikaci jsem se zděsila, co mi to paní provedla. Uklidnila mě se slovy, že to zesvětlá a bude to užší.. Jsem nešťastná a nevím co s tím mám teď dělat. Obočí je hrozné, široké a absolutně nekoresponduje s mým původním. Co s tím? Prosím poraďte ?

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    DeepMagic
    30. 1. 2022

    Velmi působivé obočí. Líbí se mi to. A takové chci.

  • Anonymní
    Natt
    7. 10. 2021

    Děkuji za info https://forum.estheticon.cz

  • Anonymní
    nadjanadjanadja
    22. 7. 2021

    Dobrý den,
    já jsem navštívila tento salon radchenko a byla jsem velice spokojená. Paní kosmetička mě upozorňovala že ze začátku je to tmavší, pak vypadají stroupky a chytne to pigment jaký má, takže doufám, že takovou zkušenost jste nakonec měla i vy. Obočí je důležitá část obličeje a proto Vás chápu, že jste byla tak vystrašená.

  • Anonymní
    MD94
    7. 7. 2020

    Dobrý den, dopadlo to skvěle.
    Jinak jak jste psala výše, mě také říkali ať ničím nemažu, ale když se mi udělal strup, jemně jsem jej potirala vazelinou a zbytek otrela do tamponku.
    Takže po korekci jsem měla krásné obočí ?
    Pokud budete chtít, hodím vám kontakt

  • Anonymní
    elisity
    3. 7. 2020

    Koukám,že jsem o rok jinde :-) a můžu se zeptat jak to dopadlo?

  • Anonymní
    elisity
    3. 7. 2020

    Po vyloupání bude min o 1/3 menší a o půlku světlejší. Myslím,že je na závěry brzy. Mám opačný problém, líbilo se mi čerstvé a teď je úzké a zda se,že pod strupy barva nechytala. Už 11 po PMU a stále strupy drží jen konec upadl i s barvou. Máte něčím? Mě řekla nemazat a mám velké praskliny celkem do hloubky

  • Anonymní
    Pavlas
    26. 5. 2020

    Máte ho moc krásně kez by mne zůstala nějaká barva po tetování obočí.

  • Anonymní
    Lucka862640
    6. 1. 2020

    Dobry dn mela bych zakem.o odstraneni

  • Anonymní
    Martina834238
    25. 9. 2019

    Ahoj,
    Máš ho krásné ??opravdu velice povedené, také jsem byla zvyklá na užší, ale zvyknes si a opravdu je udělané moc pěkně a navíc Ti velmi sluší ?
    Nedávej ho pryč, bude to škoda!

  • Anonymní

    mich6149667

    12. 8. 2019

    No super, kde jsi byla? Chystám se na to také? Jak dlouho jsi se hojila a kdy byl vidět finální efekt tedy?

  • Anonymní
    alzb6159548
    7. 8. 2019

    To je super, to ráda slyším!
    Díky za zprávu, podobné reakce jsou moc důležité právě pro holky, které se teď o proceduře rozhodují... Dej určitě vědět, jestli si to někdy budeš zas dodělávat.. Tohle jsou zkušenosti k nezaplacení :)
    Měj se krásně, B.

  • Anonymní
    MD94
    6. 8. 2019
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, moc děkuji za reakci.
    Obočí se vykoupalo a vypadá naprosto úžasně, vůbec nikdo nepozná, že je vytetovane. Takže mé počáteční obavy byly zbytečné.
    Výsledný efekt by měl být cca 3 roky, ale záleží na mnoha faktorech.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    26. 7. 2019

    aj mne sa vase nove obocie paci a naozaj este zosvetlie, vysledny efekt bude jemnejsi a skvely.

  • Anonymní

    mich6149667

    23. 7. 2019

    Ahoj, myslím, že to máš moc pěkné - možná chvilku potrvá, než si zvykneš...ale jinak to vypadá skvěle, i ten přechod u kořene nosu je postupný, takhle na fotce to vypadá upraveně a moc pěkně.

    Jak dlouho to vydrží?

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 23. 7. 2019

    Dobrý den,
    permanentní makeup můžeme odstranit laserem. V případě zájmu nás kontaktujte.
    S pozdravem MUDr. Blanka Vraspírová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.