Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Stav břicha 3 týdny po slimlipo

Anonymní
Plavla
Praha · Vytvořeno: 18. 11. 2016 · Poslední odpověď 5. 1. 2020

Dobrý den, jsem právě tři týdny po slimlipo. Odsáto 1,3l tuku. Fyzicky se cítím skvěle, otoky ještě okolo pupíku, masírují, prádlo nosím. S psychikou je to horší, břicho je sice plácaté, ale vypadá velmi nevzhledně. Je to "normální "stav 3 týdny po slimlipo? Děkuji za odpověď.

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    nerozhodna862361
    5. 1. 2020

    Dobrý den, mohu se zeptat, jak břicho vypadá nyní? Spravilo se to zvrásnění po delší době? Děkuji za Vaši odpověď..

  • Anonymní
    nerozhodna862361
    5. 1. 2020

    Pardon, špatně zasláno..

  • Anonymní
    nerozhodna862361
    5. 1. 2020

    Dobrý den, mohu se zeptat, jak břicho vypadá nyní? Spravilo se to zvrásnění po delší době? Děkuji

  • Anonymní
    Pusi
    2. 5. 2019

    Dobrý den. Byla jste tedy na liposukci a abdominoplastice v jednom zákroku...Smim vědět kolik to stálo? Uvažuji o tom také. Děkuji za odpověď. Věrka

  • Anonymní
    janinka340839
    1. 5. 2019

    Foto před máte?

  • Anonymní
    Janka50
    30. 4. 2019

    Hrozně záleží kde jste na zákroku byla. Je potřeba se dívat na recenze a pročítat zkušenosti pacientů. Já jsem si na základě recenzí a doporučení zvolila Arte clinic a za mě tedy velká spokojenost. Hlavně jsem byla překvapená, že mi to pomohlo i s celulitidou, kterou jsem teda měla katastrofální.

  • Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.

    Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.

    19. 11. 2016

    Ve vašem případě by bylo k posouzení potřebné vidět foto před liposukcí. Doporučuji se obrátit na pracoviště, které vám tuto proceduru provedlo a konzultovat tam. Masáže zkušeným pracovníkem mohou situaci zlepšit.

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 11. 2016
    Nejlepší komentář

    To chce vidět na živo. Noste kompresivní návlek (************) a eventuálně si objektivizujte situaci u jiného atestovaného plastického chirurga. Mějte však trpělivost a situaci hodnoťte tak po třech měsících. stejně by se s tím nyní nemohlo nic dělat. Já korekce řeším tak rok po primárním výkonu.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Plavla
    18. 11. 2016

    Dobrý den, děkuji. Masíruji, tak zkusím ještě valečkováni. Spis mě zarážejí, ty jakoby velké vrásky které se na břiše tvoří. Děkuji.

  • MUDr. Jaroslava Kačírková

    MUDr. Jaroslava Kačírková

    · 18. 11. 2016

    Dobrý den, ještě přetrvává otok, ale je vidět určitá nesouměrnost, která by mohla přetrvávat.
    Zkuste masírovat a válečkovat.
    MUDr.J.Kačírková Medilip, Černošice

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama