Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená liposukce stehen

Anonymní
KarolinaNovakova
Praha · Vytvořeno: 28. 10. 2022 · Poslední odpověď 28. 10. 2022

Dobrý den, před 3 týdny jsem podstoupila klasickou liposukci vnitřních stehen v zahraničí. Pan doktor mi řekl, ze musím chodit každý den po zákroku na minimálně 10-15 drenáží aby šla voda a ta napustena tekutina ven z tela. Absolvovala jsem 5 drenaží, které jsou velmi bolestivé málem jsem u toho brecela a celá procedura trvá sotva 10minut. Rozhodlo jsem se bolestivé solné drenáže přestat navštěvovat a na místo toho chodim 1x do týdne na lymfatickou masaz stehen. Cítím se po tom mnohem lépe. Nicmene po 3 týdnech nevidím absolutně žádný efekt na vnitřních stehnech a myslím nevím co dal. Kompresni pradlo nosím téměř nepřetržitě. Prosím o radu, zdali se dá liposukce ještě dle mého názoru nějak zachránit nebo ne. Děkuji všem za rady. Můj doktor mi řekl, ze za to muže přestání chození na bolestivé krátké drenáže. Ale to si nemyslím.

1 komentář

Reklama
  • Anonymní
    KarolinaNovakova
    28. 10. 2022

    Stehna před zákrokem tumescentni liposukce.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama