Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velká jizva po laserové operaci žil

Anonymní
ladyeee
Praha · Vytvořeno: 1. 7. 2019 · Poslední odpověď 29. 7. 2019

Dobrý den, před měsícem jsem byla na laserové operaci křečových žil. Bohužel po operaci mám velkou, viditelnou jizvu, operatér udělal dost velký řez i dva stehy jsem měla. Nikdo mi to předem neřekl, ani jsem to nečekala, operace se dělá pouze vpichy. Vyjádření jsem se moc nedozvěděla. Jinak zákrok probíhal v lokálním umrtvení a asi za 10 minut hotový. Nemůžu se smířit s tím, že mám za 23t hlavně viditelnou jizvu jak bývá po klasické operaci....Přikládám i fotku žil před..Jaký na to máte názor? Dekuji

14 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    ladyeee
    29. 7. 2019

    Dva měsíce po operaci za 23 tisíc ..stejne jako před tim? fakt nevim jestli to má byt vtip nebo co to má znamenat.

  • Anonymní
    ladyeee
    26. 7. 2019

    Nechápu, proč mi při laserové operaci delal krossektomii (proto ten rez)

  • Anonymní

    wild6148000

    24. 7. 2019

    Tak to je dobře, že jste nakonec spokojená :-). Jizva určitě zmizí :-)

  • Anonymní
    ladyeee
    24. 7. 2019

    Proste vyhozené penize za žádný výsledek a jizvu k tomu

  • Anonymní
    ladyeee
    24. 7. 2019

    Co to má jako byt? ??‍♀️Skoro 2 měsíce po operaci

  • Anonymní
    Leontynka
    23. 7. 2019

    Pani ma jizvu ta časem vybledne ale mě se nadělaly fialove fleky ktere nejdou odstranit takže obě nohy ktere jsem si nechala udělat za velke penize vypadají katadtrofalně už bych na tuto metodu nešla

  • Anonymní
    ladyeee
    22. 7. 2019

    A dost lituji, ze jsem to neřešila jen sklerotizaci, ale chtěla jsem to stihnout do leta no. Operace zbytečná a stejně tam nějaké zily jsou pořad videt a jizva k tomu, která doufám přestane byt videt. Zily se udělají za čas znovu a jizva zůstane. Zbytečný zákrok

  • Anonymní
    ladyeee
    22. 7. 2019

    Dobrý den, ale nebylo mi před tím nic řečeno, ze bude takový postup, necekala jsem to. Při standardní laserové operaci se do zil vpichy zavádí laser.vlakno a zatavi se zily a rez se nedela ani nic nepodvazuje.

  • MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

    · 9. 7. 2019

    Dobrý den,
    váš operatér vám zřejmě podle fotek odstranil hlavní rozšířenou žílu saphenu a zřejmě ji i podvázal u výstupu z kmenové žíly (i když je řez poměrně nízko), což je naprosto správný a indikovaný postup v takovémto případě. Toto nelze provést z nějakého "vpichu". Jizva je ošetřena plastickým stehem a zhojena velmi dobře přiměřeně od zákroku. Těžko vám někdo mohl laserovou operaci prezentovat jako ze vpichů. Vpichy se odstraňují žíly při sklerotizaci, pokud je ale rozšířená saphena, je lépe ji vždy podvázat a odstranit ať už klasickou operací či radiofrekvencí nebo laserem. Vše další je pak nejvýhodnější pro pacienta řešit sklerotizací, která jizvy nezanechává. Varixy při dědičném výskytu vás budou trápit celý život a je vhodné je vždy včas odstranit.Více info najdete na mých stránkách sklerotizace.
    S pozdravem
    MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
    Bioplastica s.r.o.
    1. klinika bioplastické chirurgie
    bioplastica
    sklerotizace

  • Anonymní
    ladyeee
    9. 7. 2019
    Nejlepší komentář

    Změna už to je v pohodě ? až na ten rez, ale to zmizí snad

  • Anonymní
    misanek
    4. 7. 2019

    Řešila jsem podobný problém. Operoval mě MUDr. Šlajs. Musela jsem podstoupit reoperaci.

  • Anonymní
    ladyeee
    4. 7. 2019

    Nejhůř vyhozené penize a zily na daném místě jsou po měsíci
    pořad docela videt, přijde mi ze každý den víc a zbytečná jizva k tomu, kterou považuji ještě za větší esteticky problém než ty zily a lituji toho ?

  • Anonymní
    misanek
    3. 7. 2019

    Tak mizernou práci by neměl dělat ani zadarmo

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 1. 7. 2019

    Dobry den, velice težko posuvst. Nevím , co jste si s lékařem domluvila pri konzultaci a jaký jste podepisovals informovaný souhlas s vykonem.Doporucuji se obratit na ooerujiciho chirurga a žádat o vysvetleni.zdravi dr vraspirova

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama