Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bělící mast s rtutí na pigmentové skvrny

Anonymní
pilulka
Ostrava · Vytvořeno: 10. 8. 2008 · Poslední odpověď 28. 6. 2020

Vítězství nad pigmentovými skvrnami!Ráda bych poradila všem ženám, které se stejně jako já trápí s pigmentovými skvrnami v obličeji.Vyzkoušela jsem všechny možné drahé krémy, ale nakonec mi pomohla mastička od kožní lékařky.Jedná se o mast připravovanou v lékárně.je to žlutá mast s obsahem rtuti.Lékaři toto mast už moc nepoužívaji, protože rtuť je toxická, moje pigmentové skvrny však krásně odstranila.Používala jsem ji asi týden,pouze na skvrny, kůže v místě aplikace jakoby zvrásněla, vyschla,a když se sloupala, skvrna byla pryč.Požádejte svého dermatologa, aby Vám ji předepsal.Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám mast osvědčila.

36 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Renata928641
    28. 6. 2020

    Dobrý večer můžu taky poprosit mastičku

  • Anonymní
    kocka00179230
    3. 10. 2011

    Tak nevím ,jak se to vyvíjí..??Našla se receptura,či snad přesnější název??
    díky moc J.

  • Anonymní
    pilulka
    26. 2. 2011

    Ahoj, já už mast nemůžu sehnat.Není rtuť.

  • Anonymní
    Nell55892
    26. 2. 2011
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, měla o bělící mast zájem ale chci se zeptat, zda to nemá vedlejší učinky...Děkuji
    Adr: Ivana Řadová
    Dolany 220, Kralupy nad Vltavou 278 01

  • Anonymní
    duhovadivka
    24. 2. 2011

    Dobry vecer,
    je prosim tato diskuze jeste stale aktivni?
    dekuji za odpoved, Ivana

  • Anonymní
    miluta
    1. 5. 2010

    Ahoj holky jedna pani mi doporučila na pigmentové skvrny tekutý 30% vitamín C. Máte stým někdo zkušenost ???

  • Anonymní
    pilulka
    27. 2. 2010

    ahoj, já už nemám vůbec nic.co jsem si nechala jsem vymazala a jak už jsem psala, nová se sehnat nedá.neví, co budu dělat, až mi na jare zese naskáčou.

  • Anonymní
    veverik
    27. 2. 2010

    Ahoj pilulko, máš ještě nějákou tu mastičku? stačilo by mi jen trošku potřebuju ji na pár pigmentových flíčků na obličeji. a ještě bych se tě chtěla zeptat, jestli odstraní i pihu jako takovou ( protože jedna je docela velká a hyzdí mi obličej) . a ještě jestli opravdu pomáhá?

  • Anonymní
    pilulka
    27. 12. 2009

    ahoj Zuzko, bohužel už mast neseženu.V lékárně už nemají rtuť a další už nemůžou sehnat.Taky nevím, co si počnu, ale je to tak.

  • Anonymní
    miluta
    22. 12. 2009

    Dobrý den paní Zuzko Š.napsala jste mi email ale nevím co chcete poslat jestli tu mastičku tak na těchto stránkách najdete její složení.Doktorka Vám napíše recept.Jinak přeji všem krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku 2010

  • Anonymní
    miluta
    21. 10. 2009

    Ahoj holky moc Vás zdravím v jsem na tom stejně jak Pilulka potvůrky hnědý ještě mám ale dost světlejší tak stále mažu a mažu.Mějte se moc hezky

  • Anonymní
    pilulka
    21. 10. 2009

    ahoj, já fleky stále ještě mám, ale už mnohem světlejší.V sobo letím k moři, tam jistě zase vylezou a pak je opět začnu likvidovat rtutovkou.A těch 7 g rtuti v té masti opravdu je, vcera jsem se na to znova ptala lékárníka a potvrdil mi to.a

  • Anonymní
    T_e_r_e_z_k_a
    20. 10. 2009

    Hoooooooooooooolky kdepak jste?

    Že vy jste se zbavily fleků a na nešťastnou dalmatinku zapomněly?! :-)
    Jsem celá napnutá jak to dopadlo s tou rtuťovkou... :-)

  • Anonymní
    T_e_r_e_z_k_a
    9. 10. 2009

    Ahojky Pilulko a Miluto,

    děkuji za odpovědi :-)

    Miluto, jsem celou dobu napnutá jak Ti zabrala ta mastička - pevně doufám, že už máš krásnou zářivou pleť bez fleků :-)

  • Anonymní
    pilulka
    30. 9. 2009

    ahoj.skvrny mám zpátky tam, kde před tím zmizly- mám knír, fleky na čele a na tvářích- tam to naštěstí vypadá jako bych to přehnala s tvářenkou.Ted když už nesvítí sluníčko jsou skvrny světlejší, tak to zvládám s krycím makeupem.Ještě letím k moři, tam zas fleky jistě vylezou, pak je zas budu ničit rtuťovkou.ahoj, a.

  • Anonymní
    miluta
    30. 9. 2009

    Ahoj Terezko a Pilulko. Nakonec jsem si nechala namíchat tu silnější mastičku. Mažu se od pátku ale zatím nic.Vůbec zatím žádná reakce vysychání.Ale vydržím snad to přijde.S pozdravem M.

  • Anonymní
    T_e_r_e_z_k_a
    30. 9. 2009

    Ještě mám jeden dotaz pro Pilulku: píšeš že se Ti znovu objevila skvrna - na tomtéž místě nebo na jiném?

    Děkuji za zodpovězení dotazu a přeji krásný den :-)

  • Anonymní
    T_e_r_e_z_k_a
    30. 9. 2009

    Ahoj Pilulko,

    už poněkolikáté jsem v marném hledání co na pig. skvrny narazila na Tvé příspěvky. Děkuji za info, taktéž si mast nechám předepsat. Jen mě trošku mate příspěvek od Miluty s tou gramáží...

    Miluto, až vyzkoušíš mastičku, můžeš prosím napsat i své zkušenosti? Ráda bych věděla zda se i s těmi 0,7 g bude něco dít - pokud ne, je jasné že je třeba nechat si namíchat těch zmiňovaných 7 g. Ale na druhou stranu buď ráda že máš tak pečlivou doktorku :-)

    Každopádně doufám, že už jsi mastičku používala a jsi beze skvrn :-)

  • Anonymní
    pilulka
    22. 9. 2009

    Ahoj, opravdu to je 7

  • Anonymní
    miluta
    22. 9. 2009

    Ahoj, dnes jsem si byla nechat napsat recept a p. doktorka se pozastavila nad sedmi gramy (7g) prý je to moc,že by se mi spálila kůže ,tak se mám ještě jednou zeptat.Nepsala mi ho ale místo 7 g tam tam dala 0.7 . tak se ještě jednou podívej jak to je děkuji M.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama