Vytvořit téma

Bolesti celé ruky po operaci karpálního tunelu

Operace
· Vytvořeno: 3. 4. 2017 · Aktualizace: 6. 4. 2017

Mohou po operaci karpalniho tunelu - 1 tyden- bolet u operovane ruky slachy v predlokti az do podpazi? Dekuji za odpoved!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

2 komentáře

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • soanc
  6. 4. 2017

  omlouvam se za spatnou informaci,pletu si layser s ultrazvukem,takze jeste zkuste ten ultrazvuk,me se to ted opravdu lepsi po rehabilitaci,ale mam po operaci uz 11mesicu,mam naroucnou praci jako pedikerka.a mam za sebou 14rehabek na obou rukach,preji rychlejsi uzdraveni nez ja.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • soanc
  4. 4. 2017

  dobry den,ja mam trapeni se slachami po operaci jiz 10mesicu u leve ruky,u prave po operaci 7mesicu,probiha me rehabilitace ta me pomaha,dostavam magnet,virivku,to me nepomaha,mazu si vsema moznyma mastickama,zatim bez vysledku,je pravda,ze je to lepsi,mela jsem i zanet slach,a svalu,silena bolest,mela jsem i otoky zapesti,vylecila Wobenzymem.Zkusim jeste na doporuceni layser.Mela jsem i lupave palce,pomohl obstrik.Zkuste nejdrive ten layser.Pry pomaha.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!