Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvlněná jizva po abdominoplastice

Anonymní
Missy_X
Brno · Vytvořeno: 21. 9. 2016 · Poslední odpověď 22. 9. 2016

Dobrý den, 19.9.2016 jsem podstoupila abdominoplastiku. Chci se zeptat zda-li se zvlnění v oblasti jizvy vyrovná a nebo mi tak zvlněné bříško zůstane i po zahojení? Své ošetřující lékařky jsem se ptala avšak její odpověď mi nebyla dosti jasná. Děkuji za váš čas a přeji pěkný den.

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Missy_X
    22. 9. 2016

    Pane doktore mockrát děkuji :-) moc si vážím vaší práce a o to víc i vaší odpovědi.
    Tato fotka byla focena při převazu kde to trošku prosáklo proto je jizva celá odkrytá. Jinak je zalepená.
    Za vyrovnání jsem ráda.
    Děkuji vám a přeji mnoho šťěstí do dalších let na poli plastiky tak i ve vlastním životě.
    Krásný den.

  • MUDr. David Tomášek

    · 21. 9. 2016
    Nejlepší komentář

    Náš první poradce "Pokemon" je opravdu laik. Musela byste znát princip celého procesu. Vytahaná kůže na břiše se většinou nevytne ve tvaru vřetena aby byly okraje stejně dlouhé a tak se musí, většinou na horní straně kůže jako při šití volánků přidávat. Tu se pak projeví jako nerovnost a nadbytek horní poloviny. Naopak operatér to přibíral rovnoměrně a to že je řez lehce asymetricky také nelze předem odhadnout. Já odstraňuji drény následující den po operaci a rozhodně moje klientka by to břicho takto neukázala, protože by měla jizvu přelepenou náplasťovou fixací, a bylo by v kompresivním návleku (***********) nonstop první měsíc a dále alespoň 2 měsíce nejlépe přes den. Břicho se zpevňuje, klient se cítí lépe, je aktivnější (po operaci se potřebuje pohyb jako prevence trombembolických příhod, které jsou u břicha nejčastější komplikací z těch větších - to nechci strašit, to Vás měl poučit operatér) a méně to bolí.
    Držím palce, nebojte se srovná se to.... :-)

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    **************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Pokemon
    21. 9. 2016

    Dobrý den,jsem laik, né doktor, ale řekla bych, že se tam nemá co spravit, že stehy jsou hodně utáhnuté, jak by se to narovnalo?
    Jizva tak akorát zesvětlá, ale to bude asi tak vše.
    Držím palce, aby to bylo jinak, ale nevěřím tomu.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama