Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léky před operací, klystýr

Anonymní
lenyy
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 18. 2. 2010 · Poslední odpověď 21. 1. 2013

Dobrý večer, prosím Vás mám k Vám takový dotaz. Za necelých šest týdnů mám podstoupit operaci,plastiku břicha. A čím více se den přibližuje jsem zvědavější :-)dobrý týden si tu pročítám diskuze. Je tu spoustu rad jak od lékařů tak i od žen. Jsem moc ráda že jsou tyto Vaše stránky. Chtěla jsem se zeptat,před operativním zákrokem je nutné provést klystýr-výplach střev?a pokud je to nutné musím si klystýr zakoupit sama?Ptám se proto abych pak nepřijela do FN-Bulovka a nekoukala na sestřičku jako kavka,co po mne asi chce :-)) :-)) Vím že nesmím měsíc před plánovanou operací marodit,ale tu mám dotaz. Občas se mi stane že mám suchou nosní sliznici ,na ORL mi pan docent řekl že se to stává,že si mám stříknout nosní sprej na zvlhčení. Mohu před operací použít nosní sprej?Vím že před danou plánovanou operací nesmím používat určité léky. Bydlím v Ústí nad Labem kde zrovna není dvakrát dýchatelné ovzduší. Čas od času mne pobolívá hlava a na to já používám od své praktické lékařky APO-Ibubrufen. Mohu tento lék použít třeba týden před operací??Asi mnoho otázek ale byla bych Vám moc vděčná,kdyby se někdo z lékařů našel a mohl mi odpovědět na mé tři otázky.:-)) :-))Předem Vám moc děkuji a srdečně Vám přeji krásný zbytek dnešního večera. Lenka-lenyy

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Jorje2013
    21. 1. 2013
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,měl bych také dotaz, který se týká klystýru!
    Pokud na pohotovosti v nemocnici indikuje u mne lékař po prohmatání zácpu,jaký bude jeho následující postup,když ani čípek nezabere?
    Bude ordinovat očistné klyzma,pokud o něj v tomto případě požádám?Děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    lenyy
    20. 2. 2010

    Dobrý den pane doktore,touto cestou Vám moc děkuji za vaši odpověď na mé tři dotazy.S přáním krásného dne lenyy

  • MUDr. Robert Remeš

    · 19. 2. 2010

    Dobrý den. Jestli Vás pročítání těchto stránek dovedlo k těmto dotazům, tak bych je tolik nechválil. MOhu odpovědět jen podle mých zvyklostí : 1/ klystýr nedávám, 2/ spray klidně používejte, 3/ týden před zákrokem neužívejte z analgetik acylpyrin, nebo anopyrin. Ibuprofen mi nevadí. Hodně štěstí, Dr. Remeš

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama