Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sraženina po abdominoplastice

Anonymní
mafi
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 8. 5. 2014 · Poslední odpověď 22. 5. 2014

dobrý den,jsem 5 týdnů po celkové abdominoplastice a trápí mě stále otok.na levé straně se mi udělala sraženina,něco se odsálo,příští týden jdu na rentgen zda tam ještě něco je,břicho mám tvrdé a nad jizvou po stranách stále dost oteklé,bojím se aby boule kde byla sraženina se úplně narovnala,zatím to nevypadá.doktor říká,že ano.jak dlouho to asi trvá?a další problém mám se samotnou jizvou na levé straně jizvy na jejím konci mě příjde kůže nad jizvou jakoby nařasená,kdyby byla na víc,to se asi nesrovná že?

11 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    mafi
    22. 5. 2014

    já jsem byla na Františku.

  • Anonymní
    mafi
    22. 5. 2014

    já jsem 7 týdnů

  • Anonymní
    koprivka115557
    21. 5. 2014

    Já jsem byla taky v praze na Bulovce a kde jsi byla Ty Irena

  • Anonymní
    koprivka115557
    21. 5. 2014

    Tak to je mi líto ,ale budu Ti držet pěsti aby se zadařilo Irena

  • Anonymní
    koprivka115557
    21. 5. 2014

    Já jsem po operaci /3 krát/ už rok,ale já nejsem ta co jí patří ty fotky Irena

  • Anonymní
    Renata216470
    21. 5. 2014

    a jak dlouho jste po operaci??Já jsem 3 měsíce

  • Anonymní
    mafi
    21. 5. 2014

    ted už to neni tak hrozný.stále je to oteklé.budou to opravovat.Marcela

  • Anonymní
    mafi
    21. 5. 2014

    ted už to nevypadá tak hrozně,ale budou mi to opravovat.u mě je to normální,já mám všechno vždycky složitější než ostatní..byla jsem v Praze,ale na pana doktora je chvála,já jsem z mála která má trochu potíže..ještě je to oteklé.

  • Anonymní
    koprivka115557
    20. 5. 2014

    Tak to vypadá opravdu děsně to jsem tam ještě nedala fotky já musím napsat jméno aby jsme se nějak poznali Irena

  • Anonymní
    Renata216470
    19. 5. 2014

    Kde Vám to dělali??To vypadá strašně :-(

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 9. 5. 2014

    Dobrý den, myslím, že na rtg vyšetření nebude patrno, zda je přítomen otok či krevní sraženina či případný serom. K tomu slouží jiné vyšetřovací metody. Vstřebání otoku někdy trvá delší dobu,je třeba nosit elastické kompresní prádlo a masírovat. dr.Paděra

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama