Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika břicha po redukci váhy hrazená pojišťovnou

Anonymní
sucha74257753
Jihlava · Vytvořeno: 28. 12. 2014 · Poslední odpověď 30. 12. 2014

Plastika břicha

Dobrý den,chtěla bych se zeptat před 3 roky jsem podstoupila tubulizaci žaludku.Po redukci váhy mě zůstalo převislé břicho.Je nějaká možnost operace břicha přes zdrav.pojišťovnu?Případně kolik by tato opearace stála.Jsem z Bystřice nad Pernštejnem.Prosím kam se můžu obrátit v mém okolí na případnou konzultaci.Děkuji Suchá

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    hanca222078
    30. 12. 2014

    Byla jsem na Berkove ulici. Kdyz date do vyhledavace mudr.hyza,tak Vam tam skoci odkaz na pana doktora s kontaky i recenzemi.

  • Anonymní
    sucha74257753
    30. 12. 2014

    Prosím vás byla jste na návštěvě u sv,Anny?Nebo prosím na které ulici jste byla na konzultac.iDěkuji suchá.

  • Anonymní
    sucha74257753
    30. 12. 2014

    Děkuji za info,prosím vás mohla by jste mě poslat tel.číslo?Děkuji
    Suchá

  • Anonymní
    hanca222078
    29. 12. 2014

    Dobrý den , obraťte se na mudr. Hýžu v Brně dělá to na VZP, já tam jdu v únoru. Hodně štěstí H.

  • MUDr. David Tomášek

    · 29. 12. 2014

    Pracoviště, které Vám provedlo tubulizaci má kody určitě i na redukci přebytečné kůže. Jsou to kody chirurgické, tedy se obraťte na chirurgii. Některé indikace může jako abdominoplastiku provést i smluvní pracoviště plastické chirurgie.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    *****************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 29. 12. 2014

    Mnohokrat opakovana otazka. Najdete pracoviste se smlouvou se zdrav pojistovnami. Dr vraspirova

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama