Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace břišní kýly a abdominoplastika - pojišťovna

Anonymní
turcice
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 18. 4. 2016 · Poslední odpověď 3. 6. 2016

Dobrý den,minulý týden jsem byla u své obchodní lékařky která mi potvrdila pupeční kýlu a rozestup břišních svalů.Mám za sebou 4 porody, z toho 2 císařské, bříško mám dost popraskané a dost vystouplé, vlastně to vypadá jako bych byla stále těhotná.Chci se zeptat,lékařka mluvila že kýlu hradí pojišťovna,jsem 211,jak to tedy chodí.Musím si sama vyhledat operatéra nebo toto hradí jakákoli státní plastická chirurgie? Popřípadě pokud mi můžete kliniku doporučit,budu moc ráda. Děkuji Eva

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Siimpa
    3. 6. 2016

    Dobrý den. kdo vás operoval? mozno vidět foto? mam domluveno na pojišťovnu někdy na podzim.Děkuji moc. Simka

  • Anonymní
    Annvoj
    10. 5. 2016

    Dobrý den,běžte kterýkoliv den bez objednání do FNKV.doporučení nepotřebujete. Ani schvaleni pojistovnou.V listopadu jsem tam podstoupila abdominoplastiku se sitim břišních svalu.Doporučuji a přeji hodne stesti :-)

  • Anonymní
    Eli343830
    19. 4. 2016

    Dobry den pani Evo, no ja mela totez, jenze v r. 1992, takze mi obvodni dala sice vsechny nalezitosti predoperacni, ale na Vinohradech tenkrat - mi rekli, ze toto se dela bezplatne pouze na chirurgii a nenio krasny plasticky rez ani steh, a pokud to chci "plasticky" tak si to musim hradit, tenkrat jsem platila 7000,- a jak uz jsem tady v predchozi diskusi sdelila, pokud mate hodne previslou kuzi, musi vam udelat novy "pupik, a vas puvodni zasiji, ten puvodni je videt, i ten novy, takze mama dva a m.j. koncovky podelneho rezu se nevmackly dovnitr ale jsou ven, takze jakoby dalsi dva pupiky, chtela jsem tamtez rekonstrukci, ale zmizela karta a ja uz k Vinohradske kralovske nemam duveru, zkopane cele, takze pozor, domluvte si nejprve pojistovnu co za co, pak se domluvte s plast. chirurgem co jako vse bude se hradit kdo a kolik, tusim, ze jsou ted dost vysoke palky, tak vybirejte, neni treba spechat, az budete mit vybrano, pak se rozhodnete, jinak plasticka chirurgie je soukroma, takze hradite, kdezto v Nemocnicich nekterych je to zdarma, ale to musite prave vse domluvit a nenaletet!!!

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 4. 2016

    Jak správně napsala už návštěvnice Janča - chcete li výkon na pojišťovnu a chcete-li výkon na plastické chirurgii obraťte se s doporučením od svého praktického lékaře na nějaké smluvní zařízení. V Praze je to Bulovka, FNKV možná i Motol, dále Plzeň, Hradec K., Brno, Olomouc, Ostrava, možná i České Budějovice. To pracoviště samo zařídí pojišťovácké nutnosti pokud plastický chirurg zhodnotí vhodnoost - indikaci k výkonu. Držím palce

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ********************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    janca86458
    18. 4. 2016

    Krádný den,

    předně je třeba si zjistit co bude požadovat pojištovna, kýla se platí při velkém rozestupu břisních svalů i to lze na pojištovnu... ale je třeba zjistit co přesně bude chtít 211 počítám posudek od lékaře... plus to bude muset následně schválit revizní lékař pojištovny. Mělo by to jít všude, kde je státní plastika... ale sehnam určitě též poskytnout na pojištovně... Praha to je třeba Motol a Bulovka...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama