Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace bricha ,liposukce

Anonymní
Kacik242467
· Vytvořeno: 23. 1. 2017 · Poslední odpověď 18. 4. 2017

Dobry den ,chci se zeptat ,jsem 6 mesicu po 2 porodu ,prvni pred 13 let , ale chci realny nazor ,pravidelne cvicim 5dni v tydnu ,nicmene posilam aktualni stav meho bricha ,je mozne ,aby se zcela zatahlo ,nebo me ceka reseni v podobe plastiky bricha ,co mi navrhujete ,posilam aktualni foto meho bricha ,,zkousela jsem selfie ,tak snad to jde dobre videt .Katerina

16 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Kacik242467
    18. 4. 2017
    Nejlepší komentář

    dekuji po 2 porodu to jde huur ...hold musim se hlidat

  • Anonymní

    wild6148000

    18. 4. 2017

    Nene, jen se snažím získat co nejvíc informací...a myslím, že i mě se to jednou bude hodit o))), každopádně máš úžasnou vůli v rámci toho cvičení a diety, to je super!!!!

  • Anonymní
    Kacik242467
    18. 4. 2017

    a ty jsi podstoupila zakrok ?

  • Anonymní

    wild6148000

    18. 4. 2017

    jj jasně...:-) tak určitě dej vědět a moooc držím palce!!

  • Anonymní
    Kacik242467
    18. 4. 2017

    jeste nejsem,ala jsem si cil prosinec ,kdy to bude rok od cviceni atd..nechci nic uspechat ,treba mi pak pomuze jen to slim llipo ci jak

  • Anonymní

    wild6148000

    18. 4. 2017

    Takže půjdeš na abdomino? Už jsi rozhodnutá?

  • Anonymní
    Kacik242467
    18. 4. 2017

    Cvicim pravidelne ,4 az 6 krat v tydnu ,jedu stravu ,mazu mazu ,saunuji ,ale ac se snazim ,nejak me prijde ,ze se nezatahuje ,jasne oproti prvni fotce hodne ,ale mam dojem ,ze uplne to neklapne

  • Anonymní

    wild6148000

    18. 4. 2017

    Ty jo, ale paráda, fakt ...od první fotek jsi udělala takový kus práce!!!

  • Anonymní
    Kacik242467
    18. 4. 2017

    Asi me plastika bricha nemine ,tak nejak s ni uz i pocitam ,ale jeste zvazuji prsa ,ty se cvicenim zmensuji ,za coz jsem rada,nicmene ,,gravitace je hrozna ,premyslim ,co je ted prioritni ,myslim si ,ale ,ze az zredukuji jeste 10 kilo ,bude to daleko lepsi

  • Anonymní
    Kacik242467
    18. 4. 2017

    Ano dekuji zaim takto ,jeste bych rada 10 kilo ,cvicim poctive ,drzim jidelak ,ale kuze se moc nenavraci nevim no

  • Anonymní

    wild6148000

    18. 4. 2017

    Kaciku,super!!!!!

  • MUDr. Martin Šimkanin

    MUDr. Martin Šimkanin

    · 17. 4. 2017

    Dobrý den, podle poslední vložené fotografie se Vám redukce váhy více než daří, gratuluji. Na předchozích fotkách je patrné, že Vám na břiše zůstal nadbytek kůže, který neodstraní ani dieta ani cvičení. Více informací dostanete, pokud sem po skončení diety vložíte fotografie břicha ze předu a z boku, ale nesmí být schované v kalhotkách.

  • Anonymní
    Kacik242467
    24. 1. 2017

    aktualni foto

  • Anonymní
    Kacik242467
    24. 1. 2017

    dobry den,ano redukuji vahu a cvicim 5 dni v tydnu ..tudiz pocitam ,ze na podzim budu na sve vaze pred porodem,dekuji za azor

  • prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

    · 24. 1. 2017

    Vážená paní Kateřino
    velmi se omlouvám, ale opravdu se břicho "nezatáhne" . Abdominoplastika je ještě stále možná, ale stejně jako kolega velmi doporučuji alespoň částečnou redukci váhy. Je to opravdu pro Vaše dobro. Abdominoplastika je opravdu operační výkon,který si zaslouží pozornost a péči před i po zákroku. Pokud budete mít jakékoliv další otázky, neváhejte mne kontaktovat.

  • MUDr. David Tomášek

    · 23. 1. 2017

    Při vší úctě Vaše tělo dle fotodokumentace stále jeví známky nadměrného přijmu potravin stejně jako nedostatek pohybu. Takovýto stav je, nebudete-li se svým tělem spokojena, stále ještě vhodný, respektive možný, k abdominoplastice.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama