Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Křeče pod žebry po abdominoplastice

Anonymní
Verca341380
Hradec Králové · Vytvořeno: 7. 4. 2016 · Poslední odpověď 8. 4. 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 8den po abdominoplastice a dneska mám takové pichlave křeče v oblasti pod žebry jako na solaru. Jsou jen chvílemi anebo když se napiji. Už jsem si vzala druhý prášek proti bolesti. Další dotaz je zda je normální když mě pobolivaji boky, jako v místech na panevnich kostech a že mám stále jako oteklé břicho mi přijde. Chtěla bych znát nějaký názor moc děkuji za informaci. Veronika

25 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Irena300472
    8. 4. 2016

    Určitě pak dejde info co Vám pan doktor řekl....
    Mějte se :-)

  • Anonymní
    Vero
    8. 4. 2016

    Zdravim Vas Irenko no toho jsem si hodne vedoma... nechci malovat certa na zed ale vazne si myslim ze to nebude to prave orechove takze jak uz jsem psala uvidime co mi povi pan doktor

  • Anonymní
    Irena300472
    8. 4. 2016

    Zdravím Vero, sice žádný odborník nejsem, ale to bříško před vypadá snad líp než po :-(....
    Irena

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Děkuji moc pane doktore za Vaši informaci, vážím si vašeho času. Děkuji

  • MUDr. David Tomášek

    · 7. 4. 2016
    Nejlepší komentář

    Toto patří ke koloritu tak krátkého poopreačního průběhu. Někdo tyto obtíže mívá, někdo ne.Obkladujte ležte poloseděleže, občas se projděte a čas vše spraví.
    Přeji brzké zahojení.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ****************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    No já co jsem se dočetla tady všude tak lékaři psali že dřív jak po roce korekci nedělají kvůli vyzrani jizvy a vnitřku. Tak nevím třeba jsem to špatně pochopila ale myslím si že to budete mít v pořádku že to chce pouze vyzrani. Jinak přeji každodenní zlepšování. A držte se.

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Urcite dekuji,kazdy nazor se hodi ... jsem vzdy pro a jak uz jsem psala pokud by to melo vypadat takto tak urcite bch sla znova at to vypada lepe .... ale rok se mi moc cekat nechce ..... Jsem uz preci jen 7 tydnu po zakroku
    Vy jeste kratce a bylo to jeste ta vetsi operace nez jsem mela ja

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Myslím si že to po čase splaskne samo, že to je uvnitř ještě čerstvý, tam to trvá všechno déle. Ale pokud by to bylo po roce takovýhle, tak bych neváhala a šla na korekci. Teda můj názor. ;))

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Ne nemela Veru,nevim proc puvodne to tak melo byt,ale asi to nebylo za potrebi. Ovsem zacinam byt nervozni,protoze to brisko nevypada dobre. Takze uvidime co mi povi lekar a pak urcite budu podle toho jednat.

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Vy jste asi neměla ten rozestup břišních svalů diastazu. Já ji měla. 3cm v oblasti v půlku a směrem dolů i nahoru se zuzovala. Před operací mě na konzultacích říkali že si myslí,že tam rozestup není a v sanusu mi lékař říkal,že na 100 % to zjisti až při zákroku. A byl tam.po zákroku mi doktor řekl že mi vzali asi 500g podkoží a kůže.

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Proto se mi zda bricho stale velke :( ale jak rikam uvidime na kontrole co mi povi lekar,vim ze pokud by to takto melo zustat urcite budu chtit novej zakrok,pokud to bude mit lepsi vysledek

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Moc děkuji za pozitivní komentář ;)))))hned se cítím lépe. ;))

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

     pred operaci

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Taky jsem mela jit na vetsi ale nakonec mi byla udelana mensi nevim proc poslu foto taky

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Takhle to vypadalo před.

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Musim rici ze to vypada velmi dobre,ikdyz nevim jake bylo brisko predtim
    Tak a urcite to jeste pujde dolu zadny strach :) jen trpelivost

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Koukám že musím vkládat fotky na šířku ne na výšku. ;((

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Tak takhle to vypadá když si vyhrnu kompresní prádlo 8den po zákroku ;)))

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Tak to se budu tesit

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Super že jste poslala fotku :))taky něco pošlu.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama