Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce abdominoplastiky

Anonymní
Eva261709
Praha · Vytvořeno: 3. 5. 2016 · Poslední odpověď 5. 7. 2019

Jsem po korekci abdominoplastiky - rozestup břišních svalů + kýla. Bohužel, to co mne trápilo před, mne trápí i nyní, nad pupíkem stále "balon", otok či co. Již jsem zoufalá, jiná možnost už asi není. Byly mi sešity svaly nad i pod pupkem a zároveň odoperována kýla. První operace proběhla pouze s příčným řezem v podbřišku. Nyní přibyl ještě svislý řez. Efekt bohužel žádný nevidím. Do třetice už do toho asi nepůjdu....

13 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Evka642363
    5. 7. 2019

    Taky stejny problem..
    A reoperace se bojim
    Moc to bolelo tak proc to mam trpet dvakrat
    Jak jste to vyresili řešili?
    Pripada mi jaksi nefer obracet se na jiny doktory ja te sve moc verim je bajecna
    Nechtela bych tu duveru porušit
    Nejsem stezovatel spis naopak ale ty penize jsou fakt hodne velky pro me
    Tak nevim jsem z balonu nad pupkem docela zoufala a na bocich mam spicky ...jako ze spicky konce jizvy ktere trci do prostoru ne speky..

  • Anonymní
    Evka642363
    5. 7. 2019

    Jsem po abdomino v dubnu ze zacatku pod prsy nadherne rovny bricho ted mela jsem radost ale ted 3 mes po operaci taky resim ten balon.Nechapu ho.
    Mela h sem previs ale svaly nad pzpkem vymykane od cviceni.
    Sesivali mi distazu nad pupkem...a ted ten balonek..jim zdrave snazim se cvicit jeste to moc nejde ale snad kdyz budu cvicit na brisaky tak casem zmizi.
    Nejvetsim paradoxem je ze ja ten rozestup mela po detech ale hlavne kvuli prilisnemu cviceni
    Hodne jsem zhubla a zustal mi previs ten jsem chtela vyresit
    Ted mam balonek jizvu po abdomino skaredou do zatacky pid pupjem a s necim tvrdym pod ni takze mi v pradle vycni a divna spice
    Ceka me take korekce ale pujdu az na podzim
    Snad jen bez narkozy
    Uz to nechci prozivat.
    Mam za,sebou nekolik operaci kolene ramene pak augumentace s modelaci...vsechno bolelo ale dalo se to..navic mam fakt dobry hojení a snizeny prah bolesti takze jsem vzdy po operacich byla cupr jak veverka
    Bolest po abdomino byla neskutecna
    Divna uz bych do toho nesla...
    Nevim co jsem si myslela...ze budu mit v padesati konecne hezky brisko..nebo aspon prijatelny...
    To se povedlo to je pravda
    Neni to takovej ten hnusnej svcrklej vak...
    Jen jsem asi blahove uverila tem foteckam co tady koluji..krasny bricho s zadnou nebo skorozadnou jizvickou

    Nebo ze by to bylo operaterem ...
    Nevim...
    Svy doktorce verim je úžasná
    Ale mozna je lepsi sverit se nekomu kdo ma tech operaci za sebou hodne a je uz vyoperovanej a ma zazemi velke kliniky.
    Me bylo slibeno ze mi udelaji bricho a k tomu vymenu implantatu kdyz uz budu uspana.
    Sehnala jsem prachy vymenila kvuli tomu praci abych mela po opce fakt 2-3 mesice volno a mohla dat rekonvalescenci jak ma byt....
    A tesne pred operaci asi hodku mi rekli ze mi to dohromady neudelaji ze do toho nechteji jit
    Ze to delaji na velkych klinikach kde maji zazemi apod.
    To zklamani je nepopsatelny
    Porad jsme jednali o obou operacich v jednom
    Jinde tyhle dva zakroky delaji dohromady jeste kdyz jde jen o abdo +jen vymenu impl.za vetsi ..ne reopku se zdravotnich duvodu..
    Ta vymena byla ne mou vinou dali mi mensi nez jsem chtela...nerozumeli jsme si ne ve zlem...
    Mam krasny prsa ted ale jak skolacka
    A rict mi to takhle tesne pred kdyz uz jsem mela vsechno zařízené..hm
    No jasne a taky zapkatim vsechno kolem dvakrat ze...
    Stve me to...
    Nejsem milionar kazdou korunu jsem musela usetrit vydelat prsa jsem mela dokonce na pujcku? ale uz je vse zaplaceno
    Nevim mela jsem kvuli tomu dve prace zadny volno zahul...
    Asi jsem byla moc plna idealu ze se vse podari napoprve....
    Vim ze to neni chyba lekaru
    Ze vse vzdycky nejde jak ma....
    Ale te reopky po abdomino se vyslovene bojim....kvuli tem dlouhotrvajicim bolestem
    Reopky prs vubec...
    Preji hodne stesti

  • Anonymní
    Sila
    20. 3. 2019

    Ahoj ja to mam stejny jsem 6mesicu po opce a vrucho s bouli nad pupkek a vypoukle byla jsem u dr kulhanke kde ty napis mi prosim

  • Anonymní
    Lenka765047
    12. 12. 2018

    Dobrý den jak to u vás dopadlo já mám stejný problém

  • Anonymní

    wild6148000

    19. 11. 2018

    Jarusiku, napište si s uživatelkou soukromou zprávu. Váš email jsem smazala, aby nedošlo k nějakému zneužití.

  • Anonymní
    jarusik32
    17. 11. 2018

    Evičko mohla bych Vás poprosit o nějaké info klidně na email,jsem 11mesicu po,a čeká mě oprava v jedné s Pražských nemocnic.Jedna se o bouli nad pupkem také,ale to místo je citlivě a bolavé.jen kolem dokola ve tvaru boule,byl tam hematom ještě před půl rokem,ale nyní údajně již vstreban.Mohla by jste mi poslat něco ohledně nevydařené reoeprace?díky moc můj e-mail: XXXXX

  • Anonymní
    jarusik32
    2. 2. 2018

    Evi 3tydny po opce jsme byla nadmiru spokojena,ale teď jsme 6 týdnů přišla jsem od Dr v pondělí a sem se sdesila když jsme viděla břicho chtelo se mi brečet normalne.Klidovy režim sem dodržela na 200%,7tydmu od opky už jsem chtěla jít do práce ale po tomhle sem se fakt lekla,ne jenže břicho vyvalené,ale kůže v oblasti sítích svalů pálí a spíše v levé půlce břicha než v pravé.Nemuzu pochopit,proč 4tydny bolest se dala sníst a teď najednou tohle.Poras nosim pas a kalhotky lipoelastic,přesto že můj operatér mi po 4tydnech doporučil pás nenosir.,tak ji nosím proste bez něj to zat nejde.V pondělí i když ko nemám mít,t.jedu protoze jsem akorát ve stresu že to takhle zůstane.Poslu fotku před operací,4tydny po a teď,to břicho vypadá stejně.chjo

  • Anonymní
    Eva261709
    10. 5. 2016

    Není mi prijemne ho obtěžovat. Připadám si trapně jako bych si pořád něco vymýšlela. Ale prostě to není tak jak jsem očekávala. .....

  • Anonymní

    mich6149667

    10. 5. 2016

    Asi by stálo za to se poradit s operatérem, abyste nic nepodcenila. Držím palce!

  • Anonymní
    Eva261709
    9. 5. 2016

    Dobrý den, fotky nemám, lékař určitě odvedl nejlepší práci, o tom jsem přesvědčena, myslím, že dělal co mohl. Ono je to težké - ráno je břicho krásně hladké, ale večer je to tvrdá bublina. nevím, čím to může být, zda otok, nevím. zvažuji, zda by nepomohlo břicho masírovat ( dosud jsem masírovala jen jizvy) a rovněž začít posilovat břišní svaly, obávám se ale, že je to brzy. Břicho jsem měla operované několikrát i z jiných důvodů, může to třeba být tím, řezů již bylo několik...... Vynucené celodenní sezení v práci tomu rovněž nepřidá. Stále nosím kompresní prádlo, pás jsem odložila před dvěma týdny.

  • Anonymní

    mich6149667

    9. 5. 2016

    Evo, mohla byste nám poslat fotgrafie před a po zákroku? Tak by měly lékaři možnost to zhodnocentit alespoň z estetického hlediska.

    Jak na vaši nespokojenost reagoval lékař? Řešila jste to s ním? Jistě vám řekl, jaké výsledky po operaci můžete očekávat, shoduje se to, či nikoli?

    Budete hledat revizní názor od jiného profesonála?

  • Anonymní
    Eli343830
    7. 5. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobry den pani Evo, ja jsem tady popsala pred nekolika tydny svoji nepodarenou plastiku v jedné z pražských nemocnic, podelny rez rovnez, ovsem koncovkyvylezly navenek misto dovnitr, takze mam po stranach \"boule\" odstraneny pupik je steh viditelny dokonce s jamkou, takze operace prace kvapna ....zaplacena, nevim, co pan doktor Tomasek nize mysli \"operater prilis konzervativni\", to si jako chodime pro housky a vymenime spatnou za dobrou??! Foto pred operaci bylo ale po operaci nebylo, takze jasne zpackana prace, rekonstrukci tam uz ani nahodou, jen hledam zkuseneho operatera, co rekonstrukci udela, neni to jednoduche, dle Vaseho sdeleni nebojte se, hledejte v kvalitnich plast. ordinacich, videla jsem tyto operace v cizine, a fakt super briska, hladka, rovna, kvalitni sesiti neviditelne, holt nekde berou nehorazne penize a prace odflaknuta, a nekde take berou, ale nedovoli si ji odvest spatne!!!

  • MUDr. David Tomášek

    · 4. 5. 2016

    Co na to říci, buď byl operater příliš konzervativní, což si nedovedu představit, když to dělal podruhé, nebo tam byly tukové polštáře a možná pomůže jen liposukce nadbřišku. Dohodněte se s operaterem

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    *******************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama