Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak dlouho nosit stahovací pás po abdominoplastice?

Anonymní
pupkata357363
Plzeň · Vytvořeno: 5. 8. 2016 · Poslední odpověď 30. 3. 2020

Dobrý den,zajímalo by mne jak dlouho bych měla nosit stahovací pas po miniabdominoplastice a od kdy by postačovalo stahující spodní prádlo? Podotýkám,že problémy nemám a jizva se hojí dobře,děkuji

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    JanaTuro
    30. 3. 2020

    Já potom delší dobu nosila bezešvé stahovací prádlo ********** Velice se mi osvědčilo.

  • Anonymní
    Eli343830
    10. 8. 2016

    Ahojky briskova, co mam s kolenem 3. stupen artrozy, a jestli te take boli koleno, tak to mas to same, to ma dnes kazdy druhy clovek, ale ja uz dlouho nevydrzim chodit, mam termin 24.10. v Motole 3x jsem to odvolala, az ted si rikam uz to nejde, a;e ctu vsechny mozne pomucky na bazi bylinek, tabletek, a neco se nabidlo na objednani a ze prestanou ihned bolet klouby, tak jsem te firme napsala at mi sdeli nazev v Anglictine jsem ted rok v USA ze se tady po tom podivam, protoze to mabyt americky lek, a najednou ticho po pesnie, vis, jak ty firmy blbnou lidi na internet vubec si musi clovek dat pozor, a myslim si, ze kdyby bylo neco takoveho doopravdy, tak lekati radeji usetri za nahrady kloubu drahych a doporucili by tabletky, ale zadny doctor nic o tom nevi, takze firma najednou zhasla a NIC, takze jdu na operaci, Podivej urcite postup takto, zajdi nejprve na obvod at ti napise doporuceni k ortopedovi, jakeho mas ve meste v obvodu, ten te posle na roentgen a podle rentgenu doporuci bud na operaci do spiutalu, nebo da jen tabletky, podle me ja brala 4 roky Condrosulf a uz to nepomahalo to uz byla 800mg, ta silnejsi, ne je to opotrebeni chrupavky a jednou k tomu dojde a musis na operaci, nikdo ze znamych bez operace neni, vsichni k tomu jednou dosli, ale cim drive vekove, tim lepe, no delaji to dobre a skoro bezna operace jako kdyz to zlehcim "slepak", samozrejme co si budem povidat, kazda operace je riskantni, ja bych mohla vypravet, treba nekdy osobne, ale ted k veci, urcite tento postup udelej a uz z rentgenu bude hodne patrne o co u tebe jde,studuji ted moc nadhernych rad z bylinek a pripravku, jak se zbavit neduhu v tele, podivej, kdybys mela nejake jine zdravotni potize, tak napis, ja z toho udelam vypis a poslu ti, nakonec si muzeme psat na email, tady je elbarose.44@seznam.cz, napis mi a ja ti poslu I neco kosmetickeho z ciziny co muzeme spolecne delat, diky, ze jsi doicetla az sem, zdravim a drzim vsechny palecky ahojky Eli

  • Anonymní
    pupkata357363
    10. 8. 2016

    Ahoj Eli,děkuji za radu,chtěla bych se optat co máte s kolenem? Mě totiž také bolí koleno a né a né to přestat,užívám nějaké preperáty na obnovu chrupavky,ale to asi nebude to pravé ořechové,přeju Vám ať to dobře dopane bříšková :)

  • Anonymní
    Eli343830
    8. 8. 2016

    Dobry den briskova, uz jsme si psaly, pokud je to takto vyborne, tak stqhujte pokud jdete na cestu ven, dlouhodobejsi chozeni, je to namahani I chuzi, schody, noseni tasky, a pod. takze vydrzte do konce zari, to uz by melo byt zhojene dostatecne, jen pri nejakych vetsich cestovnich aktivit, radeji jeste vezmete, ono to nebude na skodu I preventivne, nespechejte, vnitrni hojeni trva delsi dobu nez vnejsi, drzte se a zase nekdy tu, me ceka operace kolene v rijnu, tak jsem na jine diskusi, mejte se Eli

  • MUDr. David Tomášek

    · 7. 8. 2016
    Nejlepší komentář

    Otázka je co si pod pojmem miniabdominoplastika Váš operatér představuje. Má li se jednat o výkon, který myslím já, pak délka nošení (1 měsíc nonstop a dále dva měsíce alespoň přes den) je stejná jako jiný druh plastiky stěny břišní. Alespoň dle mého názoru a to se i podílím na výrobě kompresivní bandáže jako plastický chirurg více než dvacet let (********). Stahovací prádlo asi nepostačuje, musí to zhodnotit operatér.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama