Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cvičení měsíc po abdominoplastice

Anonymní
Vero
Praha · Vytvořeno: 21. 3. 2016 · Poslední odpověď 5. 4. 2016

Muzu se zeptat muzu uz normalne cvicit bude to mesic po zakroku citim se dobre,jen se mi zda ze mam stale velke bricho 

24 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Vero
    5. 4. 2016

    Taky se mi zda tezko posoudit uvidime co mi vude receno na kontrole,drzim dietu cvicim a nosim stale stahovaci pradlo

  • Anonymní
    pupkata357363
    5. 4. 2016

    no břicho se mi zdá docela velké,chci jít též na operaci,ale docela mám obavy,kdepak Vám to dělali? Ať vím kam nechodit. Děkuji Věra

  • Anonymní
    Vero
    4. 4. 2016

    Dekuji :) jak uz jsem psala mozna jsem tim posedla ale nejak nevidim ze by to bylo lepsi:) kila nahoru? To asi ne jelikoz jim pravidelne ale urcite se i hlidam
    Stale se stahuju a uvidime co bude dal
    Kazdopadne dekuji za utechu

  • Anonymní
    Eli343830
    4. 4. 2016

    Verko, neboj se, nezustne, to je jeste natekle, musis, vydrzet, cviceni jeste nepomuze, jasne takove ty procvicovaky, na posteli, nezapomen, vnitrek se dlouho hoji, ono to splaskne ani nebudes vedet, stahuj se, to dela moc dobre, plavani, mastit stehy, nesmis nabrat kila !!!!!!! Uvidis bude fajn!!!

  • Anonymní
    Vero
    4. 4. 2016

    Tak jelikoz si myslim ze jeste mam pekny vek a operace byla bez komplikaci urcite si myslim ze muzu nejaky ten pohyb mit
    Jen nejsem presvedcena otom ze se mi brisko splaskne myslim ze uz to zustane takto

  • Anonymní
    Eli343830
    2. 4. 2016

    Cviceni po operaci, tak predevsim zalezi individuelne na kazde z nas, zdravotne, vekove, mlade zeny do 30 let s jednim ditetem nebo bez, maji urcite schopnost se rychleji regenerovat, tudiz vse probiha rychleji nez u 50,60,70 letych to je bezesporu i pri vicecetnych porodech jasne, takze jedna tabulka neexistuje, dle zkusenosti me v tech 45 letech to byl poradny zahul, operace trvala 2 h, vysati tuku, odebrani kuze, neni prochazka ruzovym sadem, mejte na pameti, ze kazda operace je zasah do tela, a je treba MU dat tu rehabilitaci, nevim proc spechat hned se cvicenim, to neni tak zivotne dulezite, ano cvicit takove cviky, aby se brisko zocelilo a nelenosilo, ale abych MUSELA cedit pot hned cvicenim tak to ANI NAHODOU, jednak brisni stena je umela, stehy vnitrni potrebuji delsi dobu, nez vnejsi, tak bud chcete mit krasne brisko a nebudu honem spechat na nejake cviceni, ktere neni dulezite, pac az vam praskne vnitrni stena, tak si budete nadavat, jakou pitomost jste udelala, nic se neda uspechat, jestli zacnete cvicit za 3 mesice nebo za pul roku je naprosto nedulezita vec, predni je zdravi, preji vsem VYDRZ Eli

  • MUDr. David Tomášek

    · 30. 3. 2016

    Tak je to príma. Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    Vero
    30. 3. 2016

    Dekuji pane doktore,je jasny ze kazdy to ma jinak. Ja se citim dobre tedy aspon ted.nemam zadne problemy a podle osetrujiciho lekare je vse v poradku

  • Anonymní
    Vero
    30. 3. 2016

    Mila Moniko,je mi lito co se prihodilo.Kazdopadne ano je pravda ze pokud uz clovek do toho investuje tak ceka ze to bude takove jaky ma ocekavani.Jenze nekdy je to bohuzel pravej opak :(
    Taky cekam co bude a jak to bude pokeacovat jak se rika jeste stale doufam. Takze pak urcitr se rozhodnu co budu delat dal. I ma investice nrbyla mala a uz z toho duvodu jsem trosku vice na pochybach

  • Anonymní
    Vero
    29. 3. 2016

    vau tak to je tedy krasne moc vam zavidim ale koukam ze to taky u Vas nebyla prochazka ale jde videt vysledek :) coz si myslim ze je super Ja jeste uvidim jak bude kazdopadne myslim ze po mesici uz by mohlo byt videt ale nejak nejsem spokojena ale asi jsem narocna

  • Anonymní
    Vero
    29. 3. 2016

    dobry den,dekuji za Vasi reakci no stale si myslim ze to neni ono ale uvidime co bude kazdopadne myslim ze ted uz se stejne neda delat nic... a pokud to bude takto dale uz premyslim o dalsim zakroku ale jak rikam uvidime co bude jeste dal

  • MUDr. David Tomášek

    · 29. 3. 2016
    Nejlepší komentář

    Toto je velice úsměvná připomínka. Klientka zde zapomíná, že já nevycházím ze svého osobního přístupu, ale z výsledků svých operantů a operantek. Toto je přece velice individuální. Já osobně NIC nedoporučuji, ale jsem schopen říci, kdy je to možné, tedy vím, že tkáň nepovolí pokud opatrně začnete cvičit ne dříve než po měsíci. Pokud je práh bolesti nastaven jinak, pak je situace individuální. Já psal o nejdřívějším termínu od kdy je to možné a ne, od kdy se to musí. Jinak držím palce při zahojení.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ***********************

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    Eli343830
    25. 3. 2016

    Vierka, to je velmi pekne, nesmies pribrat, drz si dietu, ziadne jedla z muky, zemiakov, sladkosti, male porcie, hodne zeleniny bvez knedlov,bez tucneho masa, bez oleja, soli na spetku noza, opravdu dietka a budez manekyna, jizvy mazat denne kupis v lekarne poradia, ja pouzivam detske pletove mlieko, a pokozka ako miminko, a mj. kdo tu psal, ze ma necitlive brisko, to mame vsechny, protoze pri plastice s pretnou brisni nervy, takze to proste neboli a to je moc dobre, vsechny stehy jsou necitlive, musi, jinak byste to nevydrzely a vnitrni stehy moc boli, tak je to vse spravne, je to velky zakrok, musi vam litry sadla odsat, odstranit prebytecnou kuzi, vyzpevnit umelou sitkou brisko, ta se lety rozplyne, takze to neni prochazka ruzovym sadem, proto budte opatrne, do niceho nespechejte, a uzivejte si radosti, hezky cas vsem ahoj

  • Anonymní
    Eli343830
    25. 3. 2016

    Verusko i ja jsem roky po, me spatne udelali koncovky, misto dovnitr, jsou ven, i kdyz jsem zhubla je to spatne site, no nic doporucuji mi na plastice rekonstrukci, ale v Nemocnici na Vinohradech nenasli kartu, ztratila se, takze tam uz nikdy, je to odflaknute, plastiku noveho pupika dobre, ale muj puvodni pod novym je videt, tak jako bych mela dva pupiky, takze jak se rika prace kvapna ...doktor uz je v duchode, takze musim hledat jedine na plast. klinikach kdo to opravi, tak nevadi to pokud nesundam pradlo, s tim se da take zit, jsou jinci problemy, a nedelaji z toho vedu, ale iuz bych se neukvapovala, chce to vybirat lekare s delsi praxi a zkusenostmi, ti vedi nejlepe, ovsem zasnu nad cenami, jako 50 tis. je prehnana castka to uz jsou pomalu nova prsa, myslim si ze 15 -20 je dostacujici i podle ceny vybirat!

  • Anonymní
    Monika232769
    25. 3. 2016

    Pridávam fotky pred operáciou,cca 5dní po operácii a terajšiu aktuálnu.Tiez nie som najmladšia 40.

  • Anonymní
    Monika232769
    25. 3. 2016

    Ahoj Vera, mne sa zdá tiež bruško hodne veľké.A tiež neodporúčam vôbec cvičiť,keď už tak dlhé prechádzky.Som po abdomi cca.3 roky a brucho mám krásne ploché.S necitlivostou mám problém aj ja.Od pupka dole mám necitlive :-(, ale zvykla som si na to, dá sa s tým žiť.Bohuzial mi nepomohlo nič.Ak nájdem foto,prilozim.Drzim palce v liečbe

  • Anonymní
    Eli343830
    25. 3. 2016

    Pan doktor sice doporucuje po mesici, ale to jste tak akorat schopny stat a chodit, cviceni leda na posteli vleze brisni partie jako po porodu, nejaka cviceni v telocvicnach nebo fitku ZAPOMENTE!!!! To si pockate dalsi 2 mesice, Ono i soulozit je dost problem, pane doktore, ja vim vy chlapi to umite rika druhym, ale sami jste v takovem pripade jeste horsi nez mala decka!!!

  • Anonymní
    Vero
    24. 3. 2016

    Dekuji Vam za Vasi skusenost kazdopadne to nosim mesic a cele dny vazne si preji at je jeste mensi,byl to muj sen a me prani tak uvidime

  • Anonymní
    Jana253434
    24. 3. 2016

    Já jsem podstoupila operaci břicha v 54 letech. Když jsem si sundala po několika dnech stahovací kalhotky, plakala jsem štěstím. Moje břicho bylo úplně ploché. Je už to hodně let a břicho je stále stejné. Jedním slovem, nádherné !!!
    Zdá se mi, že to Vaše bříško, je větší. Ale, já jsem nosila stahovací kalhotky 6 týdnu a to 24 hod. denně.
    Snad se to ještě stáhne a budete spokojená!

  • Anonymní
    Vero
    23. 3. 2016

    to mam a nosim 24 hodin denne problem je vtom ze to bricho je stejne velke nez jsem podstoupila zakrok.. rozdil je v tom ze neni vytahana kuze

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama