Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplastika v létě

kristie
kristie
· Vytvořeno: 30. 6. 2019 · Aktualizováno: 16. 2. 2022

Dobrý den, máte někdo zkušenost s abdominoplastikou v létě? Čeká mě to za cca 14 dní. Na léto to padlo proto, že mi v zimě a na začátku jara dvakrát termín odložili, vždy jsem měla nějakou virózu od dětí. V létě je to co se týká viróz lepší, ale trochu mě děsí to horko. Máte někdo zkušenost? Děkuju Kristýna

32 komentářů

Reklama
 • Jajina
  Jajina
  16. 2. 2022

  A je po jizvě!😉

 • Anonymní

  Anonymní

  16. 2. 2022

  Jájino,moc krásné bříško velká pochvala vašemu lékaři a vám za vzornou pooperační péči
  Mě to čeká 2.3.

 • kristie
  kristie
  22. 8. 2019

  Moc děkuji za odpověď, máte pravdu, chce to čas. Užívejte své změny, jste dobrá, že jste do toho šla, určitě to byla skvělá volba. Krásný zbytek prázdnin! Kristýna

 • kristie
  kristie
  22. 8. 2019

  Omlouvám se za pozdní odpověď. Moc jste mi pomohla svou trpělivostí v odpovědích, byla jsem z operace pěkně nervozní :) Brzy budou dva měsíce za mnou, tak se těším. Mějte se krásně :)

 • seniorka_vera649992
  seniorka_vera649992
  4. 8. 2019

  Jsem sice asi nejstarší zde,kdo podstoupil odstr. břiš. převisu v 5/17 mi bylo 6skoro 67r.Stah. pás jsem dobrovolně nosila déle, hlavně na práci na zahrádce(jsem už 10r v penzi-mohla jsem si vyhovět),Operace mi MAX. pomohla, ale za sebe vím, že menší tah v břiše jsem cítila snad ještě rok-čím dál méně, po odložení st. pasu nosím stah avyšší kalhotky. Jediné co dělám pořád,promazávám- použ. úspěšně Indulonu ,kokos Olej a na střídačku i bílou vazelínu z lékárny.Chce to čas, u vás mladých to půjde rychleji,ale stejně spěchejte pomalu. Já jezdím hodně na kole, práce na zahrádce, chůze- při mém odstr. na sále byl úbytek 7kg!!!-fotku neposílám,už je mám na těchto stránbkách uložené- v oblečení.A abych byl ještě na tom líp od 12/18 jsem po oper. vnitř. valů stene, zase OK,do léta jsem měla 1/2 rok na zotavení a stejně ven nosím šortky- jizvy nesluním, koupila jsem si i jednodílné plavky s nohavičkou-se vším jsem MOC spokojená,patřím mezišťastné pacienty FN Brno.Teď už si jen přeji hodně dlouho si získané ve fit stavu užít.

 • Jajina
  Jajina
  3. 8. 2019

  Tah budete cítit ještě nějakou dobu.Dejte tomu čas,nespechejte!.Máte to moc čerstvé!Pořád na sebe dávám pozor,při kýchnutí to stále cítím(sešití svalů)i při kašlání?.Ale jak rika doktor...je to čerstvé ?Nebojte se ničeho,hlavně že se vám jizva hojí!A nejsou vedra? masíruje, masíruje, masíruje ať máte krásnou jizvu....?J.

 • kristie
  kristie
  3. 8. 2019

  Jojo, jizva i nahoru, prý to bez toho nešlo, jinak bych měla tu původní jizvu výš. Ani mi to nevadí, hlavne, že se to dobře hojí a že to mám za sebou :) Jen mě trápí, že se stále nemůžu pořádně narovnat, cítím jakoby tah. Ale jdu v úterý na kontrolu, tak uvidíme. Jinak žádné problémy nemám... Vy už teď jste úplně v pořádku, že, už děláte všechno? K.

 • seniorka_vera649992
  seniorka_vera649992
  2. 8. 2019

  Já na této operaci byla v 5/2017-zač. května,OK jsem se hojila,ale stahovací pás jsem raději nosila i déle,bylo mi 67r, jsem v penzi- aktivní, ale přímo léto bych nedoporučovala,v horku se jizvy prý dle mého primaře hůře hojí a stah. prádlo v horku.Dále jsem byla v 12/18 ještě na odstr. vnitř. převisů stehen,to se nosí stah obleček od prsou až ke kolenům, ta zima na hojení byla lepší,při břiše jsem měla po oper. 2 měs 10.7. a např na koupání v bazénech,či delší pohyb venku by to nebylo nic moc. Kristýnko, vy jste podstatně asi mladší, píše o malých dětech,poraďte se raději důkladně ještě s lékaři operatéry.Přeji vám ať vám pl. operace dopadne OK a bez komlikací, já jsem šla v pozdním věku na pl. zákroky po větším zhubnutí, omládla jsem fyzicky i psych. a cítím se najednou o 10r. mladší.Za 2 r. po oper. jsem najezdila dosud 5,1tis. km na elkole a bonusem je i oblečení o 3 vel. menší-zhubnutí+ pl. operace. Přeji si abych si získaného mohla co nejdéle ve formě užít. Věra

 • Jajina
  Jajina
  27. 7. 2019

  Děkuji za foto? koukám,že máte řez i nahoru.Nevim jak to má správně vypadat,když se to hojí.Tak hlavně mazat a masáže až to budete mít celé zacelené!Přikládám foto svého 14.dne.

 • kristie
  kristie
  25. 7. 2019

  Dobrý den, přikládám dvě fotky, jak jsem slíbila... Moc fotit neumím, tak kvalita nic moc, ale pro představu :)

 • wild6148000

  wild6148000

  22. 7. 2019

  Ahoj holky, posílám vám článek, kde je perfektně popsaná rekonvalescence po abdominoplastice. Jukněte: https://www.estheticon.cz/novinky/abdominoplastika-spravna-pooperacni-pece-ma-velky-vliv-na-vysledek

 • Jajina
  Jajina
  21. 7. 2019

  Tak tomu nerozumím,a hlavně vám to nezávidím!?Ležet nebo chodit?Nic jsem tím že jsem seděla u jídel u stolu,a sezení v křesle u televize,určitě nepokazila.A hlavně mi to lékař nezakázal,ba naopak!Ptal se kde jsem to vyčetla, že se nesmí sedet.Ma odpověď byla, samozřejmě na internetu.Pry nesmím věřit všemu co se tam píše.S foto nespechejte,až vám to odlepí tak se pochlubte?

 • kristie
  kristie
  21. 7. 2019

  Dobrý den, ano, sezení je zatím doktory "zakázáno", musím buď ležet s podloženýma nohama, nebo chodit. K masážím jsem ještě nedošla, mám jizvu pořád přelepenou, v úterý jdu na kontrolu po 14 dnech. Foto zatím nemám, zkusím nějaké dnes udělat a pošlu. To je zvláštní s tím sezením, myslela jsem, že v tomto jsou lékaři zajedno...

 • Jajina
  Jajina
  21. 7. 2019

  Hlavne mazat a několikrát denně tlakové masáže!!!Máte foto?

 • Jajina
  Jajina
  21. 7. 2019

  Tak to je fajn,že vás to také nebolelo.Ja se sprchovala až když jsem měla jizvu zcela zahojenou cca 14.den.Trval mi déle ten prostřední hlavní steh,ten nejvíc táhne.Nechtel mi srůst,tak tam mám trošku rozjetou jizvu,prostě tam nebude jen čárka,ale to mne netrápí?Seděla jsem úplně normálně hned,je to pro to bříško nejlepší.Nevim jak jste přišla na to si nesedat.Doktor?

 • kristie
  kristie
  11. 7. 2019

  Zdravím, Jajino, tak mám operaci za sebou. Zítra mě propuštějí domů :) Máte nějaké rady či doporučení? Od kdy jste si směla na sprchování sundat podpůrný pás? A kdy jste si opět začala sedat? Měla jste pravdu, že to moc nebolí... Proto se ptám, abych nepodcenila, co není vidět či cítit... Kristýna

 • MUDr. David Tomášek

  · 10. 7. 2019

  Určitě se nevystavujte Slunci a buďte v chladném prostředí. Jak Vám psala čtenářka. V létě je to nic moc....
  Zdraví Dr. Tomášek

 • kristie
  kristie
  6. 7. 2019

  Tak to jste měla opravdu hezký. Mějte se krásně a moc děkuju. Kristýna

 • Jajina
  Jajina
  6. 7. 2019

  2tydny po a jsem zcela rovně?

 • Jajina
  Jajina
  6. 7. 2019

  Na procházku jsem šla 2.den po propuštění.Kratkre procházky byli doporučené.Nechodim v předklonu ? myslím že už druhý týden jsem chodila zcela rovně.Sama uvidíte ,co vám tělo dovolí,každá to máme jinak!Hlavně mastit a po vyndání stehů,tlakové masáže.Jsou opravdu důležité!

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.