Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Motiva ergonomix implantáty

Anonymní
Karoll
Doporučený člen
Hradec Králové · Vytvořeno: 16. 3. 2021 · Poslední odpověď 16. 3. 2021

Dobrý den budu mít implantáty Motiva ergonomix full 355 a ráda bych věděla jestli tu je někdo kdo je má také? Jestli máte fotku abych viděla jak zhruba budou vypadat.Vim, že u každé je to jiné alespoň pro představu.Děkuji moc

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    bettty7
    16. 3. 2021
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, mám ergonomix demi profil 300ml, takže pro představu klidně nějaké fotky poslat můžu. Pár jich již mám přiložených i ve svém příběhu. Hlavní roli ale hraje, zda již máte nějaký svůj vlastní základ, jaký a jak pevný a od toho se i odvíjí výsledek. Takže na někom kdo již nějaký základ má a chce doplnit pevnost bude full profil vypadat skvěle a přirozeně a na někom, kdo má výchozí nulky může být stený full profil až moc jako pěst na oko, protože z toho nulového základu budou moc trčet dopředu...

  • Anonymní
    Karoll
    Doporučený člen
    16. 3. 2021

    Jsem objednaná na 12.dubna a už bych to měla ráda za sebou🙂

  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    16. 3. 2021

    Dobrý den Karoll!
    na kdy jste objednaná? Předpokládám, že jste (přesně jako my všechny jsme byly) pořádně nervózní.
    Koukněte tady na tuto zkušenost kde Míša zveřejnila i fotky před a po 😉
    👉 https://www.estheticon.cz/pacienti/michaelafabik/jeste-do-nedavna-jsem-neverila-na-zazraky-i193353
    Určitě dejte vědět jak probíhají přípravy
    Hezký hed

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama