Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kulatý Mentor nebo Nagor pod sval s modelací? Vel. 225-250 ml?

Anonymní
ajjjka33
Praha · Vytvořeno: 10. 2. 2018 · Poslední odpověď 11. 2. 2018

Dobrý den, mám se rozhodnout mezi značkou Nagor a Mentor..i když víceméně všichni raději dávají Mentory jsem stále na vážkách.....

7 komentářů

Reklama
  • MUDr. David Tomášek

    · 11. 2. 2018

    Rozhodně bych si nedovolil doporučovat jakoukoliv firmu. Nemá se to. Všechny implantáty co se u nás prodávají jsou kvalitní. Mentor má u nás dlouhou tradici ještě s jedním výrobcem. Cenové relace jsou často dány už jen postavením a tradicí na trhu. Je to na lékaři, jaké vybere.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Janculinka
    11. 2. 2018

    Ahoj doktor mi dal taky na výběr implatáty Eurosilocone,Nagor a nebo Mentor já zvolila o 10 000kč dražší Mentor a četla jsem dobré rezence :-) Poradím ti jdi do Mentor :-)

  • Anonymní
    Veletele
    11. 2. 2018

    U mě taky mentor ?

  • Anonymní
    ajjjka33
    11. 2. 2018

    ano všichni většinou preferují Mentor....

  • Anonymní
    janca86458
    11. 2. 2018

    Mám Mentory ted to již bude 4 roky a narostá spokojenost.o)

  • MUDr. Radek Lhotský

    · 10. 2. 2018

    určitě Mentor ...

  • Anonymní
    Veletele
    10. 2. 2018

    A doktor se nerozhodnul?Nevim no,nejsem lékař a tohle bych určitě chtela od doktora rozhodnout...dle toho co chceš,co k tobě pujde,co od toho cekas atd...to by mě rozhodilo...co by tvůj operater preferoval ti řekl?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama