Vytvořit téma

Kdy jít na reoperaci po augmentaci prsou?

Krasnaprsa
Praha · Vytvořeno: 28 čec 2020 · Aktualizace: 13 srp 2020

Dobrý den, jsem 8 let po augmentaci prsou, pravidelně chodím na sono, kde je vidět přehyb. Mám Mentor implantáty a po celou dobu jsem spokojená s velikostí, tvarem a nikdy jsem neměla komplikace. Obecně se píše, že by se mělo začít uvažovat o změně kolem 10 roku po operaci. Na sonu mi paní doktorka říkala, že to ještě vydrží. Podle čeho se mám rozhodnout?

Asi znovu budu volit Mentor implantáty. Nebo mám zvážit i jiné? Děkuji za vaši odpověď.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

• VeroEstheticon
    13 srp 2020
    Nejlepší komentář

Ahoj Krasnaprsa!

to jsem ráda, že jsi se svými implantáty spokojená! Ohledně správného času pro výměnu ti asi nejlépe poradí tvůj lékař na kontrole – ale obecně platí, že pokud necítíš žádné problémy, bolest v prsou, jsi spokojená se vzhledem apod. Stačí když si tam zajdeš po 10 letech. Navíc, jak píšeš chodíš pravidelně na sono, co se u augmentovaných žen doporučuje dělat po operaci pravidelně. Je skvělé, že sis vybrala Mentory, jsou jedny z nejlepších, jak co se týče mezinárodních certifikací, tak nízkého rizika komplikací. Proč ses nakonec rozhodla pro tuto značku? Ráda slyším, že ani ty jsi žádné komplikace neměla :) A přemýšlíš o kulatých nebo anatomických?

Nechám ti tady odkaz s informacemi o typech implantátů, mohou se ti možná hodit! https://www.medimplant.cz/prsni-implantaty-mentor/

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!