Vytvořit téma

💡Jak vybrat správný tvar prsních implantátů? Ergonomické, anatomické nebo kulaté?💡

VeroEstheticon
Praha · Vytvořeno: 8. 9. 2020

Milé dámy,

jistě jste si všimly, že v současnosti na trhu existují různé druhy a tvary prsních implantátů, které umožňují dodat našemu dekoltu ten či onen efekt, ve který doufáme a augmentací se chceme přiblížit našemu vysněnému ideálu. První otázka, kterou bychom si proto měly položit, zní: Jakého vzhledu prsou chceme dosáhnout?


✔️ Přály byste si plný dekolt a výrazné poprsí?

✔️ Nebo chcete, aby prsa vypadala spíše přirozeně a méně nápadně?


Mezi nejběžnější prsní implantáty patří v současnosti anatomické a kulaté, v poslední době byly též představeny ergonomické implantáty. Tyto tři druhy se mezi sebou neliší pouze svým tvarem, ale také druhem silikonu, který obsahují.

1️⃣ Anatomické implantáty mají kapkovitý tvar, což znamená, že jsou ve své horní části užší nežli v dolní a navíc jsou vyplněny vysoce soudržným gelem. Tento druh implantátů zvětšuje objem a zároveň upravuje tvar prsu. Jejich hlavní nevýhodou je vyšší cenovka. Doporučují se obecně ženám, které chtějí docílit velmi přirozeného vzhledu. Anatomické implantáty tvoří standardní nabídku všech značek v České republice.

2️⃣ Kulaté implantáty jsou takové implantáty, které mají kulatý tvar a gel, kterým jsou vyplněny, je méně soudržný. U velmi štíhlých pacientek mohou působit méně přirozeným dojmem, tedy je důležité, abychom si ujasnily, jakého efektu chceme dosáhnout. Vždy proto konzultujte vaši představu s operatérem. Obecně jsou tedy kulaté implantáty ideální volbou pro ženy, které si přejí hluboký výstřih a plnost v horní části prsou, tedy nad bradavkou. Všechny značky v současné době nabízejí kulaté implantáty, avšak novinkou v této oblasti je Mentor 👉 MemoryGel.

3️⃣ Ergonomické implantáty mají kulatou strukturu a gel, který obsahují, se přizpůsobuje poloze, ve které se prsa nachází. To znamená, že když žena kupříkladu stojí, implantáty mají podobný tvar jako anatomické, protože gel se sníží do dolní části protézy. Hlavní nevýhodou těchto implantátů může být riziko zvlnění. Ergonomické implantáty nabízí značka Motiva.


👉 Chceš se dozvědět více o výhodách a nevýhodách kulatých a anatomických implantátů? Mrkni sem: https://www.estheticon.cz/novinky/kulate-nebo-anatomicke-implantaty-vysvetlime-vam-jejich-vyhody-a-nevyhody


🙋 Máš už vybraný tvar svých implantátů? Pro který druh ses rozhodla? 🙋 A pokud už máš augmentaci za sebou, pochlub se nám, jaké sis vybrala! 💕

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

0 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!