Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Fotky kulatých implantátů 295ml

Anonymní
Annett
Písty · Vytvořeno: 16. 9. 2019 · Poslední odpověď 8. 6. 2021

Dobrý den Všem , za týden jdu na operaci a potřebuji poradit, paní doktorka mi doporučila Mentor já si vybrala, Mentor Xtra Moderate Plus kulaté jelikož mám levé prso o dvě čísla menší:-D (ta příroda) ... Tak, v pravém prsu, budu mít 295 ml a v levém nejspíš 350 ml paní doktorka říkala, že při operaci začne s 295 ml do pravého a do levého bude zkoušet velikosti tak aby byla obě prsa soumerná. Moc moc prosím jestli nějaka z vás má Mentor Xtra Moderate Plus-kulaté a nejlépe od velikostí 295 ml i více, pošlete mi moc prosím foto ! Nikde nemůžu najít fotky pro představu a nebo je hoďte sem jestli vám to nevadí. Moc by mi to pomohlo. Taky jsem se chtěla zeptat, jestli je 295ml velká velikost, nebo tak akorát? Nechci vypadat jak Dolly :-D Ale moje představa je, mit větší,sexy,pevná prsa která budou plná nahoře jelikož svoje mám spadla. Je mi 25 Vážím 56 kg a měřím 167 cm ramena mám hezky široká. Předem moc děkuji za rady a porady, až budu mít po plastice a budu alespoň trošku zahojená tak,vám sem hodím fotky myslím že to spoustě z vás pomůže. Doufám že se dočkám alespoň jedné fotky a že mi stihne někdo z pacientek nebo plastických chirurgu poradit, za 7 dní už jdu a přiznám se že se bojím :-* Děkuji

2 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    8. 6. 2021

    Ahoj Anet, zrovna jsem napsala do fora ohledně Mentor Xtra a narazila na Tvůj příběh.
    Jak dopadla augmentace?? Jsi spokojená?
    Je mi líto, že jsi nedostala moc odpovědí ještě před zákrokem. 😟
    Kdyby jsi chtěla napsat ke mě tak tady
    👉 https://forum.estheticon.cz/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/mentor-xtra-kulaty-implantat-ktery-minimalizuje-vlneni-62444
    A pokud bys napsala svůj vlastní příběh tak by to bylo ještě lepší 🥰
    👉 https://www.estheticon.cz/create-review
    Budu se těšit!! Měj se moc fajn

  • Anonymní

    wild6148000

    2. 10. 2019
    Nejlepší komentář

    ahojky Anet, posílám odkaz na všechna hodnocení od holek, které mají vložený implantát mentor - je tam i spousta fotek, tak snad najdeš to co hledáš... držím palce a doufám, že napíšeš, jak jsi dopadla na operaci :-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama