Vytvořit téma

Fotky kulatých implantátů 295ml

Annett
Písty · Vytvořeno: 16. 9. 2019 · Aktualizace: 2. 10. 2019

Dobrý den Všem , za týden jdu na operaci a potřebuji poradit, paní doktorka mi doporučila Mentor já si vybrala, Mentor Xtra Moderate Plus kulaté jelikož mám levé prso o dvě čísla menší:-D (ta příroda) ... Tak, v pravém prsu, budu mít 295 ml a v levém nejspíš 350 ml paní doktorka říkala, že při operaci začne s 295 ml do pravého a do levého bude zkoušet velikosti tak aby byla obě prsa soumerná. Moc moc prosím jestli nějaka z vás má Mentor Xtra Moderate Plus-kulaté a nejlépe od velikostí 295 ml i více, pošlete mi moc prosím foto ! Nikde nemůžu najít fotky pro představu a nebo je hoďte sem jestli vám to nevadí. Moc by mi to pomohlo. Taky jsem se chtěla zeptat, jestli je 295ml velká velikost, nebo tak akorát? Nechci vypadat jak Dolly :-D Ale moje představa je, mit větší,sexy,pevná prsa která budou plná nahoře jelikož svoje mám spadla. Je mi 25 Vážím 56 kg a měřím 167 cm ramena mám hezky široká. Předem moc děkuji za rady a porady, až budu mít po plastice a budu alespoň trošku zahojená tak,vám sem hodím fotky myslím že to spoustě z vás pomůže. Doufám že se dočkám alespoň jedné fotky a že mi stihne někdo z pacientek nebo plastických chirurgu poradit, za 7 dní už jdu a přiznám se že se bojím :-* Děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

• Anonymní

2. 10. 2019

ahojky Anet, posílám odkaz na všechna hodnocení od holek, které mají vložený implantát mentor - je tam i spousta fotek, tak snad najdeš to co hledáš... držím palce a doufám, že napíšeš, jak jsi dopadla na operaci :-)

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!