Vytvořit téma

Doživotní záruka, nebo jen 10 let?

Ali916511
· Vytvořeno: 25 čec 2020 · Aktualizace: 11 srp 2020

Zdravím, jelikož jsem se rozhodla pro zvětšení prsou, velmi mě překvapilo, že značka Mentor nabízí doživotní záruku.. Tak jsem trochu pátrala a zjistila, že to není tak úplná pravda, doživotní záruka je pouze 10 let. Proč neuvádí rovnou, záruka 10 let? Tohle mi přijde malinko klamání zákazníka se slovíčkařením.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

• VeroEstheticon
    11 srp 2020
    Nejlepší komentář

Ahoj Ali916511, malinko jsi ty informace zamotala 😊.

Můžeš být klidná, Mentor představuje absolutní špičku jak v kvalitě implantátů, tak v záručním programu. Pro Mentor je typická velká zodpovědnost vůči pacientkám a to je vidět i v záručním programu. Aktuálně Mentor nabízí nejširší záruční program MentorPromise, který skutečně zahrnuje doživotní záruku výměny implantátu v případě, že by došlo k poškození implantátu po augmentaci – tedy při potvrzené ruptuře. Tam je záruka bez časového omezení, tedy doživotně.

Možná tě zmátlo, že do deseti let po augmentaci Mentor nabízí ještě další benefity, jako je finanční náhrada na zákrok ve výši až 1000 Eur v případě potvrzené ruptury implantátu. Do deseti let od augmentace také nabízí bezplatnou výměnu implantátu v případě potvrzené kapsulární kontraktury, dvojité kapsuly nebo pozdního seromu. Všechny tyto benefity do 10let tedy poskytují pacientce širší ochranu. Platí totiž, že čím kvalitnější implantáty jsou, tím představují menší riziko komplikací a výrobce může pacientce poskytnout rozsáhlejší záruční program.

Více info na: https://www.medimplant.cz/novy-zarucni-program-mentorpromise/

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!