Vytvořit téma

Bolest 20 dnů po augmentaci na kontrole vše v pořádku

Niki775679
· Vytvořeno: 30. 1. 2019 · Aktualizace: 27. 2. 2019

Doby den. Jsem 20 dnů po augmentaci. Anatomické implantáty Mentor 295 ml, částečně pod sval. Prvotní bolesti již opadly. Ale pořad cítím tlak na prsou a pocit jako kdybych na sobě měla kousavy svetr. Byla jsem na kontrole, vše ok. Nemám zánět, horečku, žádné komplikace jizvy se krásně hojí. Zajímalo by me jestli někdo měl stejne pocity jako já. Všude čtu jak jsou všichni po týdnu úplně bez bolesti a já pořad trpím jako pes :-)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

10 komentářů

• Niki775679
    27. 2. 2019
    Nejlepší komentář

Pokud to někoho zajímá tak mám za sebou dnes kontrolu po sedmi týdnech od operace. Vše je ok, po chirurgické stránce bez komplikaci a mužů dělat v podstatě vše. Prsa jsou krásná, ale pořad extrémně citlivá na dotek. Mužů sice dělat vše, ale díky tomu jak me prsa bolí tak jsem rada když ujedu 2 km autem po městě. Pocit jako kdybych měla místo prsou 2 kameny stále přetrvává. Nosit normální podprsenku už mužů, ale kvůli bolesti jsem si ještě žádnou ani nakoupila. Bolí to tak, ze jsem to po prvním zkoušení vzdala. Po dohodě s doktorem mám další kontrolu půl roku od op. Možná by ta bolest mohla za 2 - 3 měsíce odeznít. Pokud to do půl roku nepřestane bolet tak budu řešit vyndani implantátů. Pan doktor dělal co mohl, věřím mu, ale moje tělo se asi hojí pomaleji tak doufám, ze se vše brzo zpravi. Bohužel i toto k tomu patří. Prsa mám sice krásná, ale zatím lituji ze jsem do toho kdy šla..........

• Domina
    24. 2. 2019

A nevlozite fotku Niki ? V dubnu jdu také na anatomické implantáty mentor ,tak by mě moc zajímal vás výsledek :) předem dekuji :)

• Niki775679
    24. 2. 2019

Hodnocení přidám až později. Zatím není co hodnotit. Prsa mám sice krásná, ale stále bolí. Da se to popsat tak, jako bych měla místo prsou 2 kameny. Ta bolest je dosti vysilující, takže pokud se to během půl roku od oprace nesrovná tak si nechám implantáty vyndat. Zatím mě to dost omezuje v životě a za to mi to nestojí.

• Anonymní

22. 2. 2019

Niki, určitě dejte vědět a bylo by super, kdybyste o tom napsala i svoje hodnocení: https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

• Niki775679
    21. 2. 2019

Aktualizace stavu 6 týdnu od operace. Je to jako na houpacče. Někdy dobré a ani o nich skoro nevím. Jindy bolí. Každopádně jsou zatím prsa úplně tvrdá a extrémně citlivá a bolestivá na dotek. Doufám že brzy změknou. Žádné další obtíže nemám, jízvy vypadají skvěle. Prsa vypadají naprosto úžasně, ale ta bolest a tvrdost je už po 6-ti týdnech otravující a unavující. Příští týden mám kontrolu, tak jsem zvědavá co mi na tu tvrdost a citlivost řekne doktor.

• Klarixa
    1. 2. 2019

Díky, doufejme :)

• eli284899
    1. 2. 2019

Dobry den, nejste ani 6 tydnu po operaci, coz je stale jeste brzy na zahojeni. Budte trpeliva, chce to cas (cca 3 mesice do uplneho vyhojeni) a vysledek se dostavi. Preji hezky den.

• Klarixa
    31. 1. 2019

Dnes se citim lip. Ale pripada mi , ze leve prso je ok a prave mi nejak prekazi- jakoby pod svalem nebo nevim jak ten pocit popsat.. treba je to tim, ze tu ruku a cast tela vic namaham..uvidime.. jinak dnes mi je od rana celkem fajn, asi nejlepsi den..

• Niki775679
    31. 1. 2019

Pozoruješ nějaké změny? U mě je to pořad stejný ?

• Klarixa
    30. 1. 2019

Dobrý den, já jsem dnes přesně 18 dni po OP, a jsem na tom stejně jako Vy. Mužů už skoro běžné všechno delat( jen nezvedal moc ruce nahoru) ,nějak ukrutně bolesti to nejsou, ale taky mám pocit pnutí a svědění a pálení.. asi je ještě brzy na úplné zahojení.

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!