Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace prsou, Ostrava, do 60tisíc

Anonymní
Lucka884396
Praha · Vytvořeno: 25. 2. 2020 · Poslední odpověď 19. 3. 2020

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možnost v Ostravě podstoupit augmentaci prsou do částky 60 000,-. Předem děkuji za odpověď. Lucka

8 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Lucka884396
    19. 3. 2020
    Nejlepší komentář

    Díky za reakci. Určitě dám vědět!!!

  • Anonymní
    Iriska786159
    18. 3. 2020

    P.dr. neznám, jsem z Karlovarského kraje, ale jsem spokojena s implantáty Polytech za přibližnou cenu, klinika German Medclinic Karlovy Vary

  • Anonymní
    alic6177046
    17. 3. 2020

    Lucko, jak to dopadlo, našla jsi už vhodného operatéra ? Pokud bych mohla doporučit - při augmentaci asi není moc na místě šetřit, je to velká operace a velký zásah do organismu. Raději, jak píše Danielka, zkusit si našetřit skutečně celou částku. Cena implantátů vypovídá totiž mimo jiné i o tom, nakolik si jejich výrobci dali práci s výzkumem a vývojem a také s důkladným testováním. Mělo by tě taky zajímat, jaké mají vybrané implantáty záruční systém v případě komplikací, což mnohé napoví. Záruční program vypovídá o přístupu výrobce k pacientkám a čím je program rozsáhlejší, tím bezpečnější implantát máš v ruce. Renomované značky nabízejí takové záruční programy bezplatně a automaticky, jedním z nejširších záručních programů pro pacienty nabízí např. Mentor.Určitě bych na tvém místě zašla i na více konzultací, aby ses pak mohla lépe rozhodnout.Držím palce a budu ráda, když napíšeš, jak to dopadlo:-)

  • Dobrý den,
    nedoporučuji vybírat jen na základě ceny. Důležité jsou hlavně zkušenosti, přístup operatéra a zda rozumí a sdílí Vaši představu o výsledném efektu zákroku. Ceník našich zákroků naleznete zde: **************. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní a nezávazné konzultace, kam se můžete objednat na tel. čísle *********** nebo e-mailem **************. Nabízíme i možnost financování na splátky.

    S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa
    **************
     

  • Anonymní
    Danielka00
    26. 2. 2020

    Nebo si prostě našetřete i ten zbytek. Vím, že je to hodně peněz, ale hledat "dobrého a levného" doktora je hloupost.
    Já jdu k panu doktoru Paciorkovi. Za mě je TOP.

  • MUDr. Libor Polák

    · 26. 2. 2020

    Dobrý den.
    Na mojí klinice Polmedicana v Ostravě je t.č. zvýhodnéná cena za 53 000 Kč.
    Na konzultaci se můžete objednat na č.tel. **********.
    S pozdravem,
    MUDr.Libor Polák

  • Anonymní
    Zizaluska
    Doporučený člen
    25. 2. 2020

    Tak na nej já bohužel chválu nemám!

  • Anonymní
    sieg6144917
    25. 2. 2020

    Dobrý den, MUDr. Kempný nabízí plastiku prsou s implantáty Polytech již od 63.000 Kč, více najdete v ceníku: ***********

    hezký den, tým Polytech

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama