Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Očkování na Covid-19 po augmentaci

Anonymní
petraodehnalov145695
Brno · Vytvořeno: 4. 6. 2021 · Poslední odpověď 27. 10. 2021

Dobrý den, zajímalo by mě, zda má někdo zkušenost s očkování na Covid-19 po prodělané augmentaci prsou (po jaké době, reakce, léčba, úspěšnost atd). Údajně tělo reaguje na očkování dočasným otokem kolem implantátu (krátkodobá reakce organismu na cizí těleso), ovšem nikde již není napsáno, o jaké implantáty se jedná, pouze zmínka o implantátech v oblasti obličeje, nikoliv prsou. Beru na vědomí, že mi žádný odborník nezaručí vhodný časový odstup mezi operací a očkováním, kdy jít na vakcínu. Zajímají mě zkušenosti majitelek implantátů. Děkuji.

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    27. 10. 2021

    Dobrý den Péťo, jak to dopadly výsledky?? Už se ví z čeho Vám prso napuchlo?
    Držím pěsti.
    M

  • Anonymní
    lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    20. 7. 2021

    Dejte určitě vědět a držte se. Pevně doufám, že to nic nebude.

  • Anonymní
    BarbL
    16. 7. 2021

    vysledky budu mit snad příští úterý, ale jsem uplne na nervy....snad to bude z te vyšší fyzicke zátěži....

  • Anonymní
    lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    16. 7. 2021

    Kdy Vám mají dát výsledky? Osobně si myslím, že žádný doktor Vám na sto pro neřekne jestli je to z důvodu očkování. Držím Vám pěsti

  • Anonymní
    BarbL
    14. 7. 2021
    Nejlepší komentář

    dobry den, mne by zajimalo, jestli muze byt spojitost s ockovanim a pozdnim seromem? jsem 7 let po augmentaci a 14 dni po ockovani. po vetsi fyzicke zatezi jsem se probudila s nateklym a bolestivym levym prsem. z Uzv a magnetu prokazano vetsi množství tekutiny, punkce poslana na cytologii. implantat praskly neni. Obavam se lymfomu a hledam jina vysvetleni, nez dostanu vysledky. dekuji

  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    29. 6. 2021

    Dobrý den Petro, na následujícím odkazu naleznete odpověď na stejnou otázku

    https://www.estheticon.cz/diskuze/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/ockovani-proti-covid-19-po-augmentaci-i367450

    Také budeme moc rádi pokud byste se s námi podělila o Vaši zkušenost s augmentací 😉
    https://www.estheticon.cz/create-review

    Mějte se fajn

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama