Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

👃 Můj nový nos v roce 2021

MarcelaEstheticon
Doporučený člen
Praha · Vytvořeno: 30. 9. 2021 · Aktualizováno: 1. 10. 2021

Víte, že rhinoplastika patří mezi nejčastější zákroky plastické chirurgie, ale zároveň také mezi ty nejsložitější? Je to fascinující operace, protože vám může zcela změnit vzhled vašeho obličeje a navíc výsledek není viditelný okamžitě, operovaný nos se do své finální podoby formuje až rok.

Jaké máte zkušenosti vy? Podstoupili jste operaci nosu nebo o ní přemýšlíte? Co vás na ní nejvíce láká nebo naopak odrazuje?

Rádi si vás přečteme, napište!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

2 komentáře

• Adam050
    1. 10. 2021
    Nejlepší komentář

Ne každý příběh končí dobře a ten můj je příkladem, že naděje a sny se nemusí vůbec vyplnit. Podstoupil jsem v roce 2020 rhinoplastiku nosu na jeho zúžení, protože jsem měl a doteď mám nos velmi široký. Před operací pan docent slíbil nesplnitelné a já jako naivní mladík jsem mu věřil, přeci jen je to doktor. Nejen, že nos se nepodařilo zúžit, ale už mě další kliniky nadosmrti odmítly, protože s mastnou a tlustou kůží nejsou schopni nic udělat. Na operaci nosu musíte mít genetiku, kterou zkrátka všichni nemáme. Vyhrajete genetickou žumpu, tak jste odsouzeni k tomu žít s něčím, co k smrti nesnášíte a nezbývá vám nic jiného než vyhazovat hromadu peněz za terapie do konce vašich dnů. Lékařství není vůbec pokrokové a jsme stále v podstatě u klacků. Ve všem se točí peníze a třeba ortoped vás bude tlačit do operace, jen proto, že má 30% zisk na každé operaci ač není zdaleka nutná. Tím chci říct, že ne každý operatér má potřebu vám pomoci, ale chce z vás vytěžit peníze. Za mě osobně mě plastické operace silně zklamaly. Nastartovaly neuvěřitelnou spirálu depresí a zpackaných vztahů. Kdyby to dopadlo jinak a byla jiná genetika, byl bych šťastný jak den před operací.

• Boubelka86
    Doporučený člen
    30. 9. 2021

Ahojda, už od malička mi vadil můj velký nos, ale nikdy jsem z něho neměla trauma. Popravdě je to naše rodinná známka. Z mamčiny strany jsme všichni nosáči, příroda nám nadělila dlouhý, výrazný frňák. Naštěstí ne orlí a bez hrbolku. Ale i tak jsem si párkrát s myšlenkou nechat si nos předělat pohrávala. Na druhou stranu představa, že bych musela několik týdnů až měsíců dýchat pusou (pro mě spát a dýchat pusou je nepřijatelné) a podstoupit anestezii mě od operace odrazuje. Takže klobou dolů těm co do toho jdou. Máte můj obdiv a i já se budu těšit na vaše příběhy.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.