Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Zkušenosti žen s nesouměrným sešití labií po labioplastice

Lii842614
· Vytvořeno: 1. 11. 2019

Dobrý den. Máte prosím některá stejnou situaci když je každá strana po labioolastice jinak sešitá? Do jaké míry se vám to srovanalo? Jsem po klínovité labioolastice a jedna strana labia zašita pěkně, steh nejspíše veden po straně k velkému styd.pysku / nebolestivý a není moc vidět. Druhý uřízlý a sešitý zvrchu, přičemž je styd.p. znatelně delší, bohužel je tam velký zub, navíc se bojím, že kousek kůže je podvázaný, studený... Operátéra jsem hledala 10let, vložila jsem veškerý klid a důvěru. I nyní se snažím ponechávat klidnou mysl, ale momentálně jsem trochu znejistěla a mrzí mě to, bojím se, že i přes veškerou mou snahu a péči nedojde k dobrému výsledku jako u druhé strany styd.p. Se svým operatérem to proberu při kontrole, mým úmyslem není škodit.nufu vděčná za vaše zkušenosti, pokud se vám stalo totéž Děkuji moc.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

0 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!